Zabawki, które rozkręcą każdą imprezę!

Total
0
Shares

Gdy za oknem wiatr i plucha, a słońca jak na lekarstwo, nic tak nie poprawia samopoczucia jak spotkanie z przyjaciółmi. Co zrobić, by kolejna domówka nie skończyła się oglądaniem filmików na youtubie? Zakup kilku zabawek pomoże w zorganizowaniu szalonej zabawy!

1. Błyskawiczna Reakcja to zabawka, która od kilku miesięcy gości w domach największych imprezowiczów. W grze bierze udział czterech graczy ? każdy ma swój Drążek Błyskawicznego Reagowania. Gra rozpoczyna się od naciśnięcia guzika. Wówczas zabawka zaczyna wydawać charakterystyczny dźwięk. Po kilkunastu sekundach dźwięk się wyłącza, a zadaniem graczy jest naciśnięcie guzików na Drążkach. Osoba, która jako ostatnia naciśnie, zostaje lekko porażona prądem o niewielkim napięciu.

Jeśli zapraszasz przyjaciół z dziećmi ? świetnym rozwiązaniem jest bezpieczniejsza wersja gry ? Błyskawiczna Reakcja Junior. Drążek przegrywającego gracza nie razi prądem, a delikatnie wibruje. Świetna zabawa, dzięki której całe rodziny mogą ćwiczyć refleks!

Błyskawiczna reakcja

Sklep:  toys4boys

Cena: 109, 00 zł

2. Story Cubes to zabawka stworzona przez trenera kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów ? Rory?ego O?Connora. Gra zawiera dziewięć sześciennych kostek, z których każda ma na ściankach inny zestaw ilustracji. Gracze rzucają wszystkimi kostkami  jednocześnie. Następnie, zaczynają swoją opowieść od ?Dawno, dawno temu?? i rozwijają historię opartą na obrazkach , które wypadły na kostkach. W Story Cubes można grać indywidualnie lub drużynowo, gracze mogą być w dowolonym wieku, a zasady można do woli modyfikować!

Story Cubes

Sklep: toys4boys

Cena: 35,00 zł

3. Czas rozruszać stare kości z pomocą starej, ale wciąż uwielbianej gry Twister. Mata do gry ma cztery rzędy dużych kolorowych kół ? w każdym rzędzie znajdują sie koła w innym kolorze. Sędzia kręci wskazówką ?zegara? i informuje graczy, na jakim kolorze muszą położyć dłoń lu stopę. Osoby, które nie zdołają zachować równowagi, odpadają z gry. 

Twister

Sklep: gryplanszowe.pl

Cena: 86,00 zł

Artykuły podobne

Komiks metafizycznie

Twórcą Rorka jest belgijski scenarzysta i rysownik Andreas Martens. Komiks ten opowiada o białowłosym telepacie, któremu nieustannie przychodzi walczyć z grupką niezwykle tajemniczych ludzi. Tajemnica jest tu właśnie słowem-kluczem. Nie…
Zobacz więcej ...