taki prezent dla dzieci w różnym wieku

Tanie prezenty dla dzieci w różnym wieku

Total
0
Shares

Przed Tobą dziecięce urodziny? A może po prostu chcesz sprawić miłą niespodziankę dla malucha? Jeśli jesteś w którejś z tych sytuacji, a nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy na upominek ten artykuł z pewnością Ci pomoże. Przed Tobą pomysły na tanie prezenty dla dzieci w różnym wieku. Z nami sprawisz dzieciakowi wspaniałą niespodziankę!

Tanie prezenty dla dzieci w wieku do 3 lat

Małe dzieci mają to do siebie, że nie potrzebują zabawek o skomplikowanej budowie. Ich wyobraźnia pozwala na zabawę nawet drobiazgami.

drewniane zwierzątko

tanie prezenty dla dzieci_drewniane zwierzątko

fot. niczchin.pl

Każde dziecko kocha zwierzęta, jednak oczywiście podarowanie żywego stworzonka dla takich maluchów nie jest dobrym pomysłem. Zamiast tego wybierz drewniane zwierzątko na kółkach i kiju do prowadzenia.

pierwszy instrument

tanie prezenty dla dzieci_pierwszy instrument

fot. czymzajacmalucha.pl

Kształcenie słuchu i poczucia rytmu u dziecka zaczyna się w pierwszych latach życia. Jeśli zatem chcesz umuzykalnić malucha podaruj mu tamburyno, cymbałki albo małą gitarkę, czy organki. Może przypadkiem stworzysz przyszłą gwiazdę estrady 😉

bajki grajki

tanie prezenty dla dzieci_bajki grajki

fot. chomikuj.pl

Ważnym elementem rozwoju dzieci jest czytanie im bajek. Jednak nie wszyscy rodzice mają na to czas. Idealnym rozwiązaniem takiego problemu będzie podarowanie nagrań bajek, które będą włączane dzieciakom, gdy rodzice będą zajęci.

Tanie prezenty dla dzieci od 3 do 6 lat

Dzieciaki w wieku przedszkolnym są najbardziej kreatywne i podatne na wiedzę. Takim szkrabom podaruj prezent, który będzie zarazem zabawny i edukacyjny.

nauka wiązania sznurowadeł

tanie prezenty dla dzieci_nauka wiązania sznurowadeł

fot. piccoland.pl

Wielu rodziców idzie ?na wygodę? i kupuje dziecku buty na rzep. Jednak zanim maluch pójdzie do podstawówki powinien umieć wiązać sznurowadła. By zachęcić je do nauki na prezent wybierz drewnianego buta za sznurówką, na którym maluch będzie mógł wyćwiczyć tą umiejętność.

kredko-kamyki

tanie prezenty dla dzieci_kredki-kamyki

fot. tublu.pl

Maluch uwielbia rysować? W takim razie z pewnością zachwycą go kredki w kształcie kamyków. Oryginalny kształt dodatkowo pobudza wyobraźnię i nadaje zwykłemu rysowaniu niezwykłego znaczenia.

pierwsze oszczędności

tanie prezenty dla dzieci_pierwsze oszczędności

fot. imged.pl

Podobno oszczędzania należy uczyć od najmłodszych lat. Na prezent dla dziecka wybierz fajną skarbonkę, w której będzie mogło odłożyć sobie pieniądze. W ten sposób nauczy się doceniać i szanować rzeczy zakupione przez rodziców.

Tanie prezenty dla dzieci od 7 do 13 lat

Wybór prezentu dla dzieciaków w tym wieku nie jest łatwy. Niektóre zabawki mogą być już zbyt dziecinne, inne zbyt trudne. Jednak udało nam  się znaleźć złoty środek J

dziecięcy handmade

tanie prezenty dla dzieci_handmade

fot. hobbyhouse.pl

Chcesz pobudzić dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie zdolności manualne? Na prezent wybierz jedną z wielu propozycji hand made?u dla dzieci. Dziewczynce spodoba się tworzenie własnej biżuterii, dla chłopca wybierz drewniane modele pojazdów, które następnie będzie mógł samodzielnie pomalować.

kubek na poranne kakao

tanie prezenty dla dzieci_kubek na poranne kakao

fot. sillydesign.pl

Jeśli dziecko jest już w starszych klasach szkoły podstawowej, zabawki raczej się nie sprawdzą. Jednak miłym gestem będzie podarowanie mu fajnego, spersonalizowanego kubka. Poranny napój w takim naczyniu zapewni miły dzień każdemu uczniowi 😉

Potrzebujesz większej dawki inspiracji prezentowych? Zapraszamy tutaj:

Balonowe dekoracje DIY na przyjęcie urodzinowe dla dziecka! Zainspiruj się i stwórz bajkowy klimat za pomocą balonów!

Pokemon party! Zainspiruj się trendami zza Oceanu i zorganizuj najlepszą pokemonową imprezę wszechczasów!

Artykuły podobne

Gadżety do samochodu

Współczesne samochody to już nie tylko szybkość. Dzisiejszy kierowca coraz częściej chce posiadać oryginalny pojazd, który zachwyci wszystkich użytkowników dróg. W związku z tym, istnieje coraz większa konkurencja na rynku…
Zobacz więcej ...

Kameleon na USB

Posiadanie własnego zwierzaka to marzenie wielu ludzi. Czasem wystarczą im rybki czy para szczuroskoczków, czasem jednak życzą sobie jakiegoś rzadkiego ptaka czy jaszczurkę. Oto idealne rozwiązanie dla osób z bardziej…
Zobacz więcej ...