widok-na-zachod-slonca

Podróż na Teneryfę – Idealny Prezent dla Miłośników Aktywnego Wypoczynku

Zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem – podróżą na Teneryfę. Odkryj różnorodność klimatów, piękne krajobrazy i egzotykę tej niezwykłej wyspy.
Total
0
Shares

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż otwarcie prezentu, który jest nieoczekiwany, a zarazem długo wyczekiwany? Myślę, że nie. Dlatego dzisiaj, na tym blogu o prezentach, chcę opowiedzieć Wam o nietuzinkowym podarunku, którym jest podróż na Teneryfę.

Teneryfa to nie jest jedna z wielu “Majorek” czy innych “Mieln”. To miejsce, w którym można się zwyczajnie zakochać. Podzielona na północ i południe, Teneryfa oferuje dwa różne klimaty: południe – suche, pustynne i gorące, północ – deszczowa, tropikalna, zielona. Czyli dla każdego coś miłego.

Temperatura powietrza waha się tutaj od 21 do 32 stopni Celsjusza, a woda ma od 19 do 26 stopni. Możemy więc przez cały rok bezkarnie się wygrzewać na plażach, które są kamienno-piaszczyste. I to niezależnie, czy wybieramy El Medano, Playa del Duque czy Playa Teresitas.

Należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich, Teneryfa jest hiszpańska, więc monetą władną jest Euro. Ceny są tutaj korzystne, zwłaszcza dla elektroniki, a piwo można dostać już za około 5 Euro.

Wszystko to brzmi jak idealny prezent, prawda? Cóż, na szczęście jest to prezent, który można sobie samemu sprawić. Idealny czas na to, aby zarezerwować wycieczkę na Teneryfę, jest jak najwcześniej, a termin? Obojętnie, tam jest zawsze ciepło.

Teneryfa jest miejscem, gdzie można naprawdę odpocząć. Jest egzotycznie, ale czysto i europejsko. Można się tutaj wyszaleć, ale nie jest to zaśmiecona Ibiza. Czyste plaże, niezwykłe krajobrazy i przyjazni mieszkańcy sprawiają, że zakochacie się w tym miejscu tak, jak ja.

Więcej zdjęć nie umieszczam – wystarczy w wyszukiwarce wpisać “Teneryfa”. Ale jedno jest pewne: Teneryfa to prezent, którego nigdy nie zapomnicie.

Na koniec mała uwaga: uważajcie na niemieckich emerytów, bo na Teneryfie jest ich sporo. Ale niech to Was nie zniechęca. Zamiast tego, bądźcie gotowi na niezapomnianą przygodę. Bo tak naprawdę to właśnie to jest Teneryfa – nietuzinkowy prezent, który ciągle ma coś do odkrycia.

Artykuły podobne

Wampirza sprawa – Prawdziwa krew

Wampir stał się ostatnio niezwykle chodliwym tematem. Powieść Stephanie Meyer ?Zmierzch?, seriale, jak choćby ?Pamiętniki Wampirów? każą się zastanowić nad płodnością tego jakże już wyeksploatowanego motywu ? dziś już nie…
Zobacz więcej ...