Top 10 najbardziej snobistycznych prezentów roku 2016

Total
0
Shares

Tworzymy wspólnie listę prezentów dzięki, którym najbardziej zaimponujemy innym! Bawimy się w prawdziwego snoba i wybieramy najbardziej ekstrawaganckie gadżety z całego Internetu roku 2016!

10. Lornetka firmy Ricoch, ?2,700

Ricoh NV- 10A jest lornetką klasy porównywalnej do wojskowych lornetek cyfrowych. To nasz typ wśród najbardziej snobistycznych prezentów roku 2016. Dzięki lornetce Ricoh można widzieć przez mgłę i w ciemności, oznaczyć swoje położenie za pomocą GPS , a nawet ustalić w jakim kierunku się kierujesz dzięki wbudowanemu kompasowi. Można nagrywać wszystko dzięki trybom stabilizacji wideo. To  idealny prezent dla profesjonalnego zabójcy lub klasycznego snoba!

Nowoczesna lornetka


Fot: gq-magazine.co.uk

9. Zestaw głośników LG, ?850

Ta ogromna ilość sprzętu – oddzielnych kanałów pozwala stworzyć z domowego salonu prawdziwy Multiplex! Do użytkowania głośników LG  najlepiej mieć osobny pokój kinowy lub ogromny salon. Przy odpowiednim ustawieniu wszystkich kolumn na kształt trójkąta równobocznego ? podczas oglądania filmu poczujesz się jak w środku akcji! To idealny prezent dla snoba który lubi organizować u siebie imprezy ,,na bogato??.  
 

Luksusowe kino domowe

Fot: gq-magazine.co.uk

 

8. Stół bilardowy, od 1119 zł

To pomysł na prezent dla prawdziwego Piotrusia pana. Stół bilardowy to absolutne must have w domu każdego snoba! Przyjemne wieczory upływają na grze w bilarda i gęstych łykach szkockiej z lodem! C’est la vie!

Domowy stół do bilarda

7. Kurtka Shield Flash Max firmy Nike, 1199 zł

Jak wiadomo bieganie bywa prawdziwym surwiwalem. Zwłaszcza przy niezbyt dobrej pogodzie. Na szczęście wynaleziono kurtkę Nike Flash Max, która sprawia że sprawa wygląda o wiele lepiej. Powierzchnia kurtki została pokryta odblaskowym wzorem w kropki, zapewniającym widoczność w zakresie 360?. Ponadto, wyposażono ją w lekki, świetnie wentylujący i jednocześnie wodoodporny materiał w technologii Storm-FIT 5. Absolutne must have każdego snoba w sezonie joggingowym 2016! Wszyscy sąsiedzi zobaczą że biega! A do tego w takiej kurtce! Efekt WOW gwarantowany!
 

Innowacyjna kurtka do biegania

Fot: gq-magazine.co.uk
 

6. Parrot Bebop Drone + Kontroler,  3799 zł

Dron Parrot Bebop z systemem Skycontroller Dron Parrot Bebop to prezent który ucieszy nawet największego snoba na świecie! Obdarowana osoba poczuje się jak dziecko i będze bawić się dronem godzinami! To sprzęt naprawdę wysokich lotów, został wyposażony w przyspieszeniomierz, żyroskop i magnetometr,  czujnik ultradźwiękowy o zasięgu ośmiu metrów, czujnik ciśnienia i kamerę pionową. 14-megapikselowa kamera ?rybie oko? drona Parrot Bebop nagrywa wideo i robi zdjęcia o znakomitej jakości, w 180-stopniowym polu widzenia. Do tego dron jest wytrzymały i bezpieczny. System Parrot Skycontroller wyposażony w nadajnik Wi-Fi ze wzmacniaczem o mocy 36 dBm i cztery anteny zwiększa zasięg sieci Wi-Fi drona Bebop i umożliwia pilotowi sterowanie dronem za pomocą dwóch niezwykle precyzyjnych joysticków. Taki pomysł na prezent to prawdziwa rozkosz dla każdego snoba!

Zdalnie sterowany dron

Ciekawe jak to cacko działa? Obsługa Drona Parrot Bebop wygląda właśnie tak:

źródło: youtube

5. Grawerowana zbroja rycerska z XVI w, wykonywana w Toledo, 13 900 zł

Absolutny prezent must have dla każdego snoba! Grawerowana zbroja rycerska z XVI wieku wykonywana jest na specjalne zamówienie w zakładzie płatnerskim w Toledo, czyli w znanym od średniowiecza ośrodku płatnerskim Europy. Produkt wykonany jest z toledańskiej stali o bardzo wysokiej jakości. Zbroja będzie piękną ozdobą każdego zamku i zadowoli nawet najbardziej snobistycznego w swych rządach księcia!

Grawerowana zbroja z XVI wieku

4. Stół – Cymbergaj Air Hockey Typhoon 7ft Buffalo, 4980 zł

Stoły do cymbergaja to świetny prezent dla każdego Piotrusia Pana. Cymbergaj Air Hockey Typhoon 7ft Buffalo to masywna konstrukcja z polem gry ze stali nierdzewnej i elektronicznymi licznikami bramek naprzeciw graczy. Taki prezent to  stabilność oraz komfort rozgrywki. Wydajna dmuchawa zasilana sieciowo sprawia, że gra jest płynna, a szybkość krążka duża.

Domowy stół do cymbergaja

3. Steinway Spirio – samogrający fortepian, ?70,000

Każdy snob chciałby grać na pianinie. Nie każdy ma jednak na tyle zdolności, cierpliwości, talentu? Z samogrającym fortepianem Steinway Spirio będzie mógł zachwycić przyjaciół na cocktail party.  Przy wsparciu tableta i Spotify ? a dokładnie aplikacji ,,esque?? oraz Spirio –  pierwszego na świecie samo grającego pianina high-definition, uda mu się wykonać prawdziwy recital i pochwalić się przed gośćmi! Gra na pianinie? Nic prostszego!

Samogrający fortepian

Fot: gq-magazine.co.uk

Pragniesz zobaczyć samo grające pianino? Bardzo proszę:

źródło: youtube

2. Osobista łódź podwodna – DeepFlight Dragon, ?1 million

Na początku nie było wiadomo, czy rzeczywiście plany producentów się ziszczą i taki twór powstanie. Jednak w tym roku już wiemy że można stać się właścicielem własnej łodzi podwodnej. Jego producenci twierdzą, że jest to swego rodzaju sportowa łódź podwodna, która jest sterowana przez joystick oraz multi- kierunkową dźwignie.
 

Osobista łódź podwodna

Fot: gq-magazine.co.uk
 

1. Własna wyspa na Karaibach, EUR 50,000,000

To nasz niekwestionowany faworyt wśród snobistycznych prezentów sezonu 2016.  Gotowa do kupienia wyspa Dog Island znajduje się na północnym zachodzie rejonu Anguilla.  To idealny podarunek dla wrażliwych snobów, którzy nie lubią tłoku i odczuwają niechęć do dzielenia się z innymi. Opcją do rozpatrzenia jest bezludna wyspa  na Karaibach, która właśnie została wystawiona na sprzedaż. Według obecnego kursu euro (4,41 zł) wyspa jest warta 220 605 000,00 złotych. Charakteryzuje się piaszczystymi plażami, skalistymi klifami.  Wyspa ma 550 akrów ziemi i własne prywatne lądowisko! Wszystko gotowe na przybycie nowego właściciela

Prywatna wyspa

Fot: gq-magazine.co.uk

Artykuły podobne