Top 10 prezentów na Dzień Matki

Total
0
Shares

1. Kwiaty

Kwiaty na Dzień Matki

Jeżeli kwiaty nie były pierwszym pomysłem, który przyszedł ci do głowy w kontekście Dnia Matki, to wiedz, że coś się dzieje. Skoro to juz zostało powiedziane, musisz jeszcze wiedzieć, że kobiety mają zadziwiająco dużą wiedzę na temat kwiatów. Dlatego jeżeli postawisz na najtańszy bukiecik w kwiaciarni, na pewno nie umknie to uwadze twojej mamy. I odwrotnie. Wybierając coś bardziej wyrafinowanego niż róża, czy tulipany, udowodnisz jej, że jest dla ciebie kimś wyjątkowym i wartym odrobiny kreatywności oraz wysiłku.

Bukiet na Dzień Matki

Dlaczego kwiaty?

Mimo że wydają się oklepane, istnieje jednak bardzo dobry powód, dlaczego kwiaty są jednym z najbardziej popularnych prezentów na Dzień Matki. Bycie matką jest rzeczą tak piękną, jak kwiat, a piękne rzeczy powinny dotrzymywać sobie towarzystwa.

2. Świeczki

Kochane przez kobiety za ich delikatne, ciepłe światło i kojące nerwy aromaty. Dlatego też nie ma szans na chybienie tym prezentem w gust mamy. Jeżeli już podejmiesz decyzję o wybraniu właśnie świeczek na Dzień Matki, wybierz te z wosku sojowego. Dużo dłużej się palą, a rozgrzany wosk z nich można używać do natłuszczania ciała i masażu. 

Różany Ogród

Ile: 16 zł

Gdzie: Lawendowafarma.pl/

3. Karty prezentowe

Bony upominkowe nie są zbyt często polecanymi rzeczami do kupienia na prezent. Gdy jednak w grę wchodzą mamy, które większość czasu spędzają na robieniu zakupów dla innych członków rodziny, karta upominkowa może okazać się strzałem w dziesiątkę i okazją dla twojej mamy na oddanie się odrobinie samolubnego buszowania w ulubionym sklepie. Nie myśl jednak, że taki prezent przejdzie gładko bez poświęcenia mu odpowiedniej ilości czasu wybierając odpowiedni skelp, czy chociażby estetycznym opakowaniu karty prezentowej.

Więcej kart prezentowych na Dzień MatkiKarta upominkowa H&M

4. Kosz prezentowy

Kosz prezentowy SPA

Ten pomysł może wydać się bardziej odpowiedni na jakąś biznesową okazję, ale należy pamiętać, że kosz koszowi nie równy. Wybierz taki, który będzie miał w sobie ulubione słodycze, czy alkohole twojej mamy. Albo zapunktuj jeszcze bardziej komponując taki kosz własnoręcznie!

Więcej koszów prezentowych na Dzień Matki

5. Zestaw domowego SPA

Zestaw SPA Collection Forever

Ile: 239 zł

Gdzie: Aloes-uroda.pl

Świętując 26. maja osiągnięcia swojego macierzyństwa , wiele kobiet z pewnością spojrzy też refleksyjnie na wszystkie te lata, które poświęcone zostały wychowaniu dzieci. Podarowując jej zestaw domowego SPA, umożliwisz swojej mamie takie rozważania w cudownie relaksującej atmosferze. Co więcej, dasz jej też możliwość rozpieszczenia własnego ciała, zadbania w końcu o samą siebie, czego tak bardzo brakuje wielu oddanym mamom. 

6. Dekoracja do domu

Dekoracja do domu

Wielu facetów automatycznie odrzuci taką opcję, jako niepraktyczną, czy zupełnie niepotrzebną. Prawda jest jednak taka, że unikatowy dodatek do wystroju wnętrza zostanie na pewno doceniony przez zorientowaną na detale panią domu, jaką jest twoja mama. W końcu taki mały szczególik może mieć niezwykłą moc w odświeżeniu image’u świątyni każdej mamy, którą jest jej dom.

Prezenty na Dzień Matki do domu i ogrodu

7. Słodycze

Słodycze na Dzień Matki

O ile twoja mama nie należy do mniejszości, słodycze będą zawsze dobrym i docenionym pomysłem na prezent. Zwykła czekolada, czy bombonierka są oczywiście bezpiecznymi opcjami, ale żeby bardziej zaimponować mamie poszukaj czegoś bardziej oryginalnego. Na przykład zestaw trzech eleganckich, kobiecych pantofelków… z czekolady. Więcej pomysłów na czekoladowy prezent dla Mamy.

Zestaw trzech Pantofelków

Ile: 133,60zł

Gdzie: Chocolissimo

8. Roślinki

Roślina doniczkowa na Dzień Matki

Potrzeba troszczenia się o żywe istoty to instynkt, który towarzyszy mamom jeszcze długo po tym, jak ich dzieci wyfruną już z domowego gniazda. Dbając o zaspokojenie tego instynktu u swojej mamy, podaruj jej roślinkę doniczkową, taką jak na przykład storczyk, która wymaga troskliwej, matczynej opieki.

Storczyk w doniczce

Ile: 145,90 zł

Gdzie: E-kwiaty.pl

9. Perfumy

Niektóre mamy uzywają perfum na co dzień, podczas gdy inne oszczędzają je na specjalne okazje. Bez względu na to, do której grupy zalicza się twoja mama, podarowując jej flakonik jej ulubionych perfum na pewno sprawisz, że twoja mama poczuje się wyjątkowa. Nawet, jeżeli wybór odpowiednich perfum wydaje ci się niemożliwy, opcje takie, jak klasyczny Chanel No.5 nigdy nie będą nietrafione.

perfumy Chanel No.5

10. Masaż/zabiegi SPA

SPA na Dzień Matki

W prezentach na Dzień Matki chodzi głównie o to, żeby nasze mamy wspaniale się poczuły, a nie ma chyba bardziej dosłownego spełnienia tego celu, jak zasponsorowanie mamie masażu, czy zestaw zabiegów SPA. Aby ułatwić sobie i mamie zrealizowanie takiego prezentu, wybierz voucher na zabiegi, który można zrealizować w różnych ośrodkach na terenie całego kraju. Jak na przykład Vivabox Wellness & SPA Paradise III dostępny wśród produktów SPA w JakiPrezent.pl.

Artykuły podobne