Top 6 najdziwniejszych prezentów z serwisu JakiPrezent.pl

Total
0
Shares

Prezenty wcale nie muszą być zwyczajne i nudne. Wręcz przeciwnie, prezenty powinny przyciągać naszą uwagę, wzbudzać zaciekawienie oraz zainteresowanie. Kwiaty, czekoladki, skarpetki czy perfumy to prezenty przewidywalne i jednocześnie wybór takich prezentów to swoistego rodzaju pójście na łatwiznę. Są ona praktyczne, mamy duże prawdopodobieństwo, że spodobają się osobie obdarowanej, a ich dostępność jest dosyć szeroka. Moim zdaniem jednak, raz na jakiś czas powinniście sobie pozwolić na podarowanie komuś prezentu niestandardowego, wzbudzającego mieszane uczucia, dziwnego? To, co jest obce od zawsze intryguje a jednocześnie ciekawi! Postanowiłam zrobić przegląd najdziwniejszych prezentów dostępnych w serwisie JakiPrezent.pl. Dosyć nietypowy ranking, ale czy wszystko musi być typowe? O nie? od teraz łamiemy stereotypy!

Zegar Dalego

Już sam jego wygląd jest delikatnie rzecz ujmując dziwny. Ale właśnie w tej niestandardowości jest jakaś metoda. Czas to iluzja, dlatego zegar Dalego stale o tym przypomina. Jest też pięknym, surrealistycznym dodatkiem, który możesz ustawić wszędzie tam, gdzie tylko masz ochotę. Zegar jest wiernym odwzorowaniem czasomierzy z obrazu ?Trwałość pamięci? Salvadora Dali. Zdeformowane i wyolbrzymione zegary kieszonkowe są bez wątpienia dziwne, ale taka właśnie jest sztuka. To wyjątkowe połączenie jawy i snu jednym przypomina o sile upływającego czasu, a dla innych jest źródłem wrażeń estetycznych. Umieszczenie zegara w mieszkaniu daje dokładnie ten sam efekt, co obraz, kto?ry był inspiracją do jego stworzenia: pozostawia trwały ślad w pamięci każdej osoby, kto?ra go zobaczy i zmusza do filozoficznych rozważań.

Zegar Dalego

Zegar Dalego ? cena: 49,00 zł

Kamienie do whisky

Kamienie pływające w szklance whisky z colą? Już na samą myśl robi się nam dziwnie i nieswojo? A jednak i taki prezent możemy znaleźć w naszym serwisie. Odziwo to bardzo pomysłowy i oryginalny prezent, który z pewnością pokochają wszyscy smakosze tego nieziemskiego trunku. Kamienie do whisky wykonane są ze specjalnego materiału jakim jest steatyt, dzięki czemu mogą magazynować i przechowywać temperaturę z otoczenia przez długi czas. Dodatkowo nie wchłaniają zapachów jak lód, więc z powodzeniem możecie trzymać je między mrożonkami. Włóżcie kamienie na kilka godzin do zamrażarki, a przekonacie się co to znaczy pić drinki bez zbędnego rozcieńczania wodą.

Kamienie do whisky

Kamienie do whisky ? cena: 39,00 zł

Masażysta głowy

Już z samego wyglądu przypomina trzepaczkę do jajek. Ale to tylko pozory. Owe urządzenie to profesjonalny masażysta naszej głowy! Genie (bo taka jest jego oficjalna nazwa) został specjalnie tak zaprojektowany, aby stymulować zakończenia nerwowe i masować punkty akupresury na naszej głowie. Taki masaż nie tylko relaksuje, lecz ro?wnież pomaga w bólach głowy i innych schorzeniach. Masować można się samodzielnie, lecz jeszcze lepiej jest o to kogos? poprosić. Dziwny prezent? ale może wart jest tego, aby zaryzykować! Do mnie przemawia argument mówiący o tym, że już kilka sekund zabawy tym gadżetem wystarczy, aby wprowadzić w stan absolutnej błogości!

Masażysta głowy

Masażysta głowy ? cena: 23,00 zł

Papier toaletowy 100 zł

Sama już myśl o wykorzystaniu banknotów 100 zł jako papier toaletowy jest bynajmniej dziwna? A jednak realna! Oto plik pięknych polskich banknotów. Nawet nie plik, rolka cała! Do swobodnego użycia wedle własnych preferencji i potrzeb. Możecie je nawet rytualnie palić okazując nienawiść do pieniądza. Możecie się nimi podcierać, dając wyraz swej pogardzie do kapitalizmu. Możecie postawić na nocnej szafce i co wieczór tęsknie spoglądać. Wybór należy do was.

Papier toaletowy 100 zł

Papier toaletowy 100 zł ? cena: 19,00 zł

Stacja meteo

Dziwny, ale bardzo oryginalny prezent dla małego meteorologa. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko skonstruuje prawdziwą, działającą stację pogodową, która zapewni mu nie tylko wspaniałą zabawę, ale także rozwinie jego wyobraźnię, zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Ale to nie wszystko ? mały konstruktor na pewno nauczy się o zjawiskach atmosferycznych o wiele więcej i chętniej niż w szkole! Dziecko może również eksperymentować z efektem cieplarnianym i stworzyć mini szklarnię w butelce.

Stacja meteo

Stacja meteo ? cena: 28,68 zł

Rurki z wąsem

Czego to ludzie nie wymyślą? Rurki z wąsem! Bo przecież picie drinków ze zwykłych rurek nie jest już cool. Ale prawda jest jednak bolesna? W tym sezonie wąsy są najmodniejsze! Rurki z wąsami ? klipsami świetnie sprawdzą się na takiej imprezie. Zestaw zawiera pięć różnych kształtów wąsa, a każdy z nich zawiera inne przesłanie.

Rurki z wąsem

Rurki z wąsem ? cena: 25,00 zł

Zastanawia mnie jedno. Czy Waszym zdaniem wybrane przeze mnie prezenty zasługują na status ?dziwne??

Artykuły podobne