Trampolina Gofit 366

Total
0
Shares

Jak to mawiają ? od przybytku głowa nie boli. A dzięki temu, że nasze społeczeństwo bogaci się coraz bardziej, mamy coraz to więcej funduszy na różnego rodzaju zabawki. Nie tylko te męskie, elektroniczne i gadżeciarskie, ale też i wpływające na nasze samopoczucie, kondycję psychiczną i fizyczną. Czasy, kiedy to lego i lalki barbie były szczytem luksusu już bezpowrotnie minęły. Dzieciaki bawiły się wówczas czym popadło, a szczęśliwiec, który dostał transformera albo zestaw matchboxów był noszony na rękach. Dziś niemal każdy ma w domu komputer, a mini-quady, napędzane akumulatorowo, są na porządku dziennym. Nie wspominając o bajeranckich komórkach i pozostałej elektronice.

Na szczęście wraz z zalewem wszystkiego tego, ?co nowe i jeszcze lepsze? pojawiły się na rynku także prawdziwie użyteczne i sprawiające frajdę urządzenia. Mam tu na myśli trampoliny. Jest to na pewno objaw pewnego luksusu. Nie każdego stać na zabawkę w granicach tysiąca złotych. Myślę tu o trampolinach na takim lub wyższym poziomie cen. Na tańsze bałbym się decydować. Tego typu zabawa może być niebezpieczna i w tej mierze wolałbym dopłacić i mieć pewność, że nic złego się nie stanie.

Trampolina Gofit 366 z siatką zabezpieczającą spełnia wszelkie moje wymagania. Średnicy właśnie 366 cm, z maksymalnym obciążeniem do 150kg. Średnica maty do odbić to 310 cm, znajduje się ona na wysokości 86 cm. Konstrukcja trampoliny oraz jej nogi wykonane są z rur stalowych, ocynkowanych dwustronnie, o średnicy 42 mm i grubości ścianki 2 mm. Ich konstrukcja w kształcie ?U? ma zapewnić stabilność. Certyfikowana: EU, TUV SUD, GS.

Nie będę Wam przytaczał całej specyfikacji. Więcej na temat bezpieczeństwa ? a jest tego naprawdę dużo ? znajdziecie na podanych stronach. Polecam Wam, szczególnie teraz, w okresie letnim. Niesamowita frajda nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Tylko uwaga ? można się niemiłosiernie zmęczyć!

Gdzie: ambilion.pl

Ile: 1599zł

Artykuły podobne

Karafka Mauritius

    Zakupione na specjalną okazję wino znacznie lepiej wypadnie jeśli podamy je w pięknej karafce, takiej jak Mauritius. O regularnych, aczkolwiek dość niespotykanych wśród karafek kształtach, z pewnością będzie prawdziwą…
Zobacz więcej ...