Prezenty na Dzień Chłopaka

Total
0
Shares

W odpowiedzi na Dzień Kobiet stworzono Dzień Chłopaka. Czemu nie Dzień Mężczyzny? Może dlatego, że mężczyźni zawsze pozostają chłopcami, tylko zamieniają swoje zabawki na gadżety. Dzień Chłopaka to dobra okazja, aby zrobić niespodziankę zarówno swojemu ukochanemu, jak i koledze ze szkoły czy pracy. Prezent nie musi być drogi ? lepiej, aby był oryginalny.

Co zrobić, kiedy nie mamy pomysłu na oryginalny prezent? Z pomocą przychodzi jak zwykle Internet. W sieci możemy znaleźć wiele portali, które oferują pomoc w wyszukiwaniu ciekawych podarunków. Niektóre z nich, jak JakiPrezent.pl, pozwalają na wybór odpowiedniego prezentu nie tylko ze względu na okazję i wiek obdarowywanego, ale również 
w zależności od jego zainteresowań lub typu osobowości.

Zdjęcie faceta na pierwszej stronie gazety

Zdjęcie Twojego mężczyzny na pierwszej stronie gazety z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy, ale też sprawi, że poczuje się dumny. Taka pamiątka bez wątpienia na długo pozostanie w jego archiwach.

Jazda bez trzymanki

Facetowi lubiącemu ekstremalne przeżycia warto zaproponować jazdę Subaru po torze wyścigowym. 300 koni mechanicznych pod maską i 4,5 sekundy do setki z pewnością przyspieszą bicie serca każdego chłopaka. Wbrew pozorom, taki prezent nie jest trudny do zrealizowania ? brak samochodu czy dostępu do toru wyścigowego nie stanowi tutaj problemu. Kilkoma kliknięciami można go zamówić, np. za pośrednictwem portalu JakiPrezent.pl.

Interesujące gadżety

Ciekawą propozycją jest magiczny kubek, który zmienia swój kolor po zalaniu wrzątkiem. Posiada też wielką moc ? wyraża Twoje uczucia, a zaparzona w nim herbata czy kawa jest zawsze słodka.

Natomiast jeżeli Twój mężczyzna lubi majsterkować, na pewno ucieszy go nowy zestaw narzędzi. Oczywiście każdy majsterkowicz potrzebuje energii do działania, dlatego komplet będzie wykonany z czekolady. Oryginalnym pomysłem będzie również  zdjęcie z wakacji, wydrukowane na płótnie, wyglądające jak prawdziwy obraz. To dobry podarunek dla mężczyzn, którzy lubią wspominać wspólnie przeżyte chwile.

Niezależnie od wybranego prezentu, równie ważna jest atmosfera, jaka będzie towarzyszyć temu wydarzeniu. Warto o tym pomyśleć wcześniej i na przykład podarować swojemu mężczyźnie romantyczną kolację dla dwojga

.

Wszystkie prezenty oraz więcej inspiracji znajdziesz w wyszukiwarce prezentów:

http://jakiprezent.pl/

Artykuły podobne

Zegar wsteczny

Szczęśliwi czasu nie liczą… Sekundy mijają im nieco inaczej. Pędzą na przykład do tyłu. Zwariowany zacofany zegar zadowoli ludzi rozrywkowych, energicznych, lubiących życie w szalonym tempie. Dzięki niemu każdego dnia…
Zobacz więcej ...