Czy twoje dziecko marzy o hulajnodze? Zaskocz go kupując mu specjalny model Trikke T67s, który przeznaczony jest dla nastolatków. Zabawa tym sprzętem to niesamowite przeżycia dla młodej osoby. Daje więcej możliwości niż tradycyjna hulajnoga. To pojazd, który zachwyci każdego. Można nim poruszać się wszędzie: w parku, w skateparku, czy szusować po mieście.

Trikke to 3-kołowy carvingowy pojazd, napędzany siłą ludzkich mięśni. Wykorzystuje opatentowany przez Trikke Tech system technologii 3CV, który pozwala napędzać jeźdźcowi to urządzenie bez żadnych łańcuchów, pedałów, bez żadnego odpychania się i dotykania nogami ziemi. Poprzez płynne zwroty jeździec może rozpędzić Trikke do 30km/h na płaskiej drodze. Potrzebna szerokość drogi do jazdy to tylko 1m.

Model T67s jest doskonały do jazdy dla nastolatków, starszych dzieci i dla niskich dorosłych. Rama została zrobiona ze stali, dzięki czemu doskonale tłumi drgania. Nowy układ kół poliuretanowych daje nowe możliwości szybkiej jazdy. Z przodu koło 7 calowe, a z tyłu dwa 6 calowe pozwalają poczuć się jak młody narciarz na stoku. 

 Trikke T67s 

Przekonstruowany nowy system szybkiego składania jest teraz łatwy nawet dla 7 latka i pozwala szybko złożyć Trikke i schować pod łóżko. 

 Trikke T67s - proste składanie 

Cena: 899,00 zł

Kupisz w sklepie: http://hulajnogi.istore.pl

Artykuły podobne