Zachodzisz w głowę jakie meble spodobają się Twojemu dorastającemu dziecku? Dobrze gdyby były innowacyjne, inne niż wszystkie i posłużyły przez kilka lat. Dobrze byłoby gdyby się szybko nie opatrzyły i można było je zmieniać i przemieniać. Wydaje Ci się niemożliwe? Firma Vox stworzyła coś z myślą o Tobie i Twojej rodzinie meble " Young Users By VOX" – Najbardziej osobiste meble na świecie! Dlaczego najbardziej osobiste? Sprawdź!

###NEWS_VIDEO_1###

Spodobały Ci się? Zobacz ile możliwości dają te meble.

Czym szczególnym charakteryzują się  Young Users by Vox?

Przede wszystkim rozwijają kreatywność twojego dziecka, może ono do woli zmieniać kolory frontów jak również mieć upragnioną tablicę do Darta i nie tylko.

Nakładka na front mebli dart, www.meble.vox.pl

Young Users by Vox bawią i walczy z nudą dziecko samo może zadecydować jak mają wyglądać jego meble dodatkowo nigdzie i u nikogo nie spotka podobnych! Co ważne, a na pewno ważne dla Ciebie jako rodzica – kolekcja rośnie razem z użytkownikiem podążając za zmianami w jego życiu.

Meble rosną razem z Twoim dzieckiem, począwszy od pokoju dziecięcego. Dzięki innowacyjnym nakładkom na fronty mebli, pokój może być kolorowy i zabawny. 

Young Users By VOX, pokój dziecięcy, www.meble.vox.pl

Z czasem może zmienić się on w pokój dorastającej księżniczki, która będzie mogła dowolnie go zmieniać, przemieniać i modernizować…

Young Users By VOX, pokój dziewczynki, www.meble.vox.pl

Jak również zaspokoi gusta najbardziej wybrednych i zbuntowanych nastolatków, dając im niekończące możliwości zmian i kreatywności. Meble te nie pozwolą nudzić się twojemu dziecku!

 Young Users By VOX, pokój nastolatka, www.meble.vox.pl

 Kolorystyka mebli nie jest przypadkowa- czerń i biel to kolory, które są najbardziej akceptowane przez młodych ludzi. Meble te w połączeniu z bryłami które są geometrycznymi kształtami tworzą nowoczesną i minimalistyczną, a tym samym niecodzienną przestrzeń w Twoim domu.

Meble te doskonale będą pasowały do aranżacji pokoju dziecka w wieku 6 -12 lat, zbuntowanych nastolatków poszukujących własnego "ja" w wieku 12-17 lat jak i młodych ludzi powyżej 18 roku życia, którzy przełamią dotychczasowe schematy w swoim pokoju i życiu codziennym. Odpowiada na potrzeby emocjonalne, psychiczne i rozwojowe użytkowników. 

###NEWS_VIDEO_2###

Young Users by Vox to tyle pomysłów ilu użytkowników mebli. Kolekcja ta otrzymała wiele znaczących nagród na rynku meblarskim na całym świecie. Meble te podążają za wiekiem, modą, uwzględniają płeć i zainteresowania młodych ludzi oraz zmieniający się radykalnie styl życia. Nadają się na dziecka, nastolatka, ale również dla młodych kreatywnych ludzi, którzy nie chcą być tuzinkowi i przeciętni.

Więcej o meblach znajdziesz na www.meble.vox.pl

Artykuły podobne