Ucho od śledzia

Total
0
Shares

Nie lubicie mandatów, prawda? Ja nie cierpię. Zwłaszcza tych z rodzaju "durne". Za przechodzenie w niedozwolonym miejscu, jazdę bez świateł. Czy wreszcie rozmawianie przez telefon w trakcie jazdy. To ostatnie wybitnie wynika z roztrzepania. Przecież nie prowadzilibyśmy i jednocześnie nie rozmawiali, jeśli nie naprawdę ważna sprawa. Rozumiem stanowisko ustawodawcy – jest to niebezpieczne. Wszakże nie poświęcamy uwagi tylko i wyłącznie bezpiecznej jeździe. Zdarzają się też sytuacje komiczne. Kiedyś widziałem dwóch wielkich facetów siedzących w Seicento Van z kratką. Oboje mieli słuchawki bluetooth. Siedzący z lewej – w prawym uchu, siedzący z prawej – w lewym. Słuchawki były niejako obok siebie. Czyżby do siebie dzwonili?

Co byśmy nie powiedzieli, to tego typu rozwiązanie – słuchawka bluetooth – jest niesamowicie poręczne. Mamy obie ręce wolne, a zastosowane technologie potrafią wywindować jakość rozmowy na naprawdę wysoki poziom.

Zestaw słuchawkowy Nokia BH-607 to ekstra sprzęt. Fakt, trochę drogi i pasuje tylko do Nokii. Ale czego tu nie znajdziemy! Jest tu przypisany tak zwany klawisz "Własny". Można do niego dopasować kilka funkcji – poczta, wiadomości SMS, wybrany numer, wysłanie SMSa, odsłuchanie godziny. Dźwięk jest cyfrowo obrobiony. Wzmocnienie właściwych dźwięków, wyciszenie hałasu. Czas czuwania 160h, rozmów – 7h. Już po 15 minutach ładowania będziemy mogli nawijać przez 5 godzin!! Działać może na równolegle dwóch urządzeniach, także w połączeniu VOIP. W zestawie ładowarka podróżna, samochodowa i kilka innych przyjaznych dodatków.

Ile: 209zł

Równie efektywne są urządzenia głośnomówiące. Nieco mniej dyskretne, nieco większe i mniej poręczne. Ale wygodniejsze, bo działają "globalnie".

Zestaw głośnomówiący Jabra SP200 można podwiesić na osłonie przeciwsłonecznej i bezprzewodowo połączyć się z telefonem. Włącz/wyłącz, regulacja połączenia i głośności. Technologia DSP precyzyjnie przekazująca komunikat od rozmówcy. Do tego 10 godzin rozmów i 23 dni czuwania. W zestawie oczywiście ładowarka samochodowa.

Ile: 169,90zł

Gdzie: komputronik.pl

Artykuły podobne

Koniec z nudnym prezentami! Era wyjątkowych upominków nadchodzi!

Każdy Dzień Babci, Mamy, Chłopaka, każde urodziny i rocznice ślubu – wszystkie te okazje powinny być przyjemnością, a jednak czasami bywa, że psute są przez nietrafione prezenty. Odstaw do lamusa…
Zobacz więcej ...