Upominek dla śpiocha

Total
0
Shares

Wszyscy znamy kogoś kto uwielbia spać. Mimo tego, że świat wymusza na nas wczesne wstawanie to są ludzie, którzy kochają swoje łóżko ponad wszystko i absolutnie nie chcą z niego wychodzić – szczególnie kiedy za oknem pogoda nie zachęca do wyjścia. Jaki prezent ich zachwyci?

Piżama – poczuj się jak tygrys

Niewątpliwy HIT sezonu, długo oczekiwany kombinezon damski. Rozpinany z przodu od góry do pasa na zamek błyskawiczny tzw. kryty. Idealny na długie zimowe wieczory jak również na zabawy ?party piżama?.

upominek_dla_spiocha_kombinezon_do_spania

fot. pizamka.pl

Poduszka

Najlepiej taka w stylu disco. Tylko pomyśl jakie szalone sny mogą się przyśnić osobie, która ułoży się na nich do snu?

upominek_dla_spiocha_poduchy

fot. sfmeble.pl

Pościel dla śpiocha, który zajmuje zbyt dużo miejsca

Pokazująca kto tutaj naprawdę rządzi! Masz problem z facetem, który rozpycha się w twoim łóżku? Kup te poszewki i już, będzie widział gdzie jego miejsce (i granica)

upominek_dla_spiocha_posciel

fot. ebay.co.uk

Misiak

W zimną noc każdy ma ochotę się do kogoś przytulić. Co zrobić kiedy jesteśmy sami? Przytulić naszego ulubionego Misiaka lub inną przytulankę. Teraz nawet hulający wiatr nie jest straszny!

upominek_dla_spiocha_mis

fot. misiowakraina.pl

Płyta

Muzyka relaksacyjna to doskonały sposób na uwolnienie się od stresu i odprężenie po całym dniu pracy. Istnieje wiele badań wskazujących na bezpośredni i wyraźny wpływ muzyki na nasz stan wewnętrzny. Muzyka relaksacyjna jest świetnym sposobem na pozbycie się napięć i stresów całego dnia oraz na oczyszczenie swojego umysłu z gonitwy myśli. Nasze ciało reaguje na taką muzykę natychmiast, a wraz z rozluźnieniem mięśni przychodzi relaks w naszej głowie. Muzyka relaksacyjna powinna znaleźć się w Twoim repertuarze muzycznym na każdy dzień. Pomoże Ci się na chwilę wyłączyć, odpocząć, zapomnieć o reszcie świata.

upominek_dla_spiocha_cd

fot. empik.com

Łóżko to najlepsze miejsce na świecie! To właśnie tam możemy się zrelaksować, odpocząć po stresującym dniu i porządnie wyspać aby nabrać energii na kolejne wyzwania! Kto uwielbia spać niech biegnie po śpiochowe gadżety 😉 A skoro biegać to… tylko dobrze przygotowanym!

 

Artykuły podobne

Tron Legacy 3D IMAX

Zanim obejrzałem ten film myślałem, że jest to jedynie coś dla fanów i maniaków Sci-Fi. Dziś już wiem, że niemalże każdy bawiłby się na nim świetnie. Dlaczego? Nie jest to…
Zobacz więcej ...

Myszka rajdowa

Nie bądź sknerą! Podaruj swojemu dziecku czerwone lub srebrne BMW. Na początek, póki jeszcze nie ma prawa jazdy, może to być wersja mini ? niebanalna myszka do komputera. Miłośnicy samochodów…
Zobacz więcej ...