Upominek dla śpiocha

Total
0
Shares

Wszyscy znamy kogoś kto uwielbia spać. Mimo tego, że świat wymusza na nas wczesne wstawanie to są ludzie, którzy kochają swoje łóżko ponad wszystko i absolutnie nie chcą z niego wychodzić – szczególnie kiedy za oknem pogoda nie zachęca do wyjścia. Jaki prezent ich zachwyci?

Piżama – poczuj się jak tygrys

Niewątpliwy HIT sezonu, długo oczekiwany kombinezon damski. Rozpinany z przodu od góry do pasa na zamek błyskawiczny tzw. kryty. Idealny na długie zimowe wieczory jak również na zabawy ?party piżama?.

upominek_dla_spiocha_kombinezon_do_spania

fot. pizamka.pl

Poduszka

Najlepiej taka w stylu disco. Tylko pomyśl jakie szalone sny mogą się przyśnić osobie, która ułoży się na nich do snu?

upominek_dla_spiocha_poduchy

fot. sfmeble.pl

Pościel dla śpiocha, który zajmuje zbyt dużo miejsca

Pokazująca kto tutaj naprawdę rządzi! Masz problem z facetem, który rozpycha się w twoim łóżku? Kup te poszewki i już, będzie widział gdzie jego miejsce (i granica)

upominek_dla_spiocha_posciel

fot. ebay.co.uk

Misiak

W zimną noc każdy ma ochotę się do kogoś przytulić. Co zrobić kiedy jesteśmy sami? Przytulić naszego ulubionego Misiaka lub inną przytulankę. Teraz nawet hulający wiatr nie jest straszny!

upominek_dla_spiocha_mis

fot. misiowakraina.pl

Płyta

Muzyka relaksacyjna to doskonały sposób na uwolnienie się od stresu i odprężenie po całym dniu pracy. Istnieje wiele badań wskazujących na bezpośredni i wyraźny wpływ muzyki na nasz stan wewnętrzny. Muzyka relaksacyjna jest świetnym sposobem na pozbycie się napięć i stresów całego dnia oraz na oczyszczenie swojego umysłu z gonitwy myśli. Nasze ciało reaguje na taką muzykę natychmiast, a wraz z rozluźnieniem mięśni przychodzi relaks w naszej głowie. Muzyka relaksacyjna powinna znaleźć się w Twoim repertuarze muzycznym na każdy dzień. Pomoże Ci się na chwilę wyłączyć, odpocząć, zapomnieć o reszcie świata.

upominek_dla_spiocha_cd

fot. empik.com

Łóżko to najlepsze miejsce na świecie! To właśnie tam możemy się zrelaksować, odpocząć po stresującym dniu i porządnie wyspać aby nabrać energii na kolejne wyzwania! Kto uwielbia spać niech biegnie po śpiochowe gadżety 😉 A skoro biegać to… tylko dobrze przygotowanym!

 

Artykuły podobne