Walcz ze zimową depresją

Pozbądź się przygnębienia i zmęczenia zimową porą. Odkryj skuteczne rozwiązanie, które poprawi Twoje samopoczucie.
Total
0
Shares

Nienawidzę zimy. Jestem wybitnie nieodporny na niskie temperatury, a brak światła słonecznego, przyjemnie pieszczącego ciało ciepłem, działa na mnie tak, że [ocenzurowano]. Co roku o tej porze roku mam problemy zdrowotne. Walczę z potężną dolegliwością o nazwie choroba afektywna sezonowa, czyli mówiąc bardziej po ludzku – zimowa depresja. Uczucie przewlekłego zmęczenia, niechęć do pracy, wzmożona senność, nadmierna drażliwość, problemy z koncentracją… To wszystko sprawia, że każdego dnia jestem zmęczony i przygnębiony. Ale teraz, odkryłem rozwiązanie, które daje mi nadzieję na poprawę samopoczucia.

Podczas przeglądania nowinek w świecie gadżetów natknąłem się na rewolucyjny produkt, który śmiało można nazwać lekiem na zimowe zło. Valkee to niezwykłe słuchawki, które działają w sposób zupełnie inny niż tradycyjne słuchawki. Nie emitują dźwięku, a światło. Dzięki temu, poprzez naświetlanie ucha, przesyłają światło bezpośrednio do mózgu, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie.

Według producentów Valkee, wystarczy jedynie 8-12 minut dziennie korzystania z tych niezwykłych słuchawek, aby odczuć poprawę nastroju i energii. To jak magiczne naświetlanie światłem sprawia, że zimowa depresja ustępuje, a ja mogę cieszyć się pełnią życia nawet w trudnym okresie zimowym.

Artykuły podobne

Polski Street Art – album

    Album autorstwa Elżbiety Dymnej i Marcina Rutkiewicza ukazuje różnorodność sztuki, określanej jako street art. Pokazuje mnogość stylów, technik, ukazuje dzieła anonimowych twórców i uznanych artystów, wreszcie – tych działających…
Zobacz więcej ...

Chińczyk podróżny

Podróż się dłuży i nie pozostaje nic innego niż oglądanie widoków za oknem lub czytanie książki? Z podróżną wersją chińczyka problem ten szybko zostanie zażegnany. Plansza do gry znajduje się…
Zobacz więcej ...