Obraz wart jest tysiąca słów ? to przysłowie nigdy nie traci na wartości. Od niepamiętnych czasów, obrazy odgrywały w naszym życiu dużą rolę. Najpierw szkice, obrazy, z czasem zostały zastąpione przez zdjęcia. Najpierw te czarno-białe, z biegiem czasu kolorowe. Najpierw analogowe, potem cyfrowe. Na przestrzeni lat aparat fotograficzny otrzymywał coraz to nowe funkcje i nowe zdolności. To wyrafinowana technologia, często zamknięta w małym, poręcznym pudełeczku. Także tym dla najmłodszych.

Na wakacjach zawsze robimy więcej zdjęć. Także dzieci spragnione są aparatowych wrażeń. Często proszą rodziców o możliwość samodzielnego zrobienia zdjęcia, a ci boją się o to, że dzieci zniszczą cenny sprzęt. Dzięki pomysłom współczesnej technologii, dzieci mogą mieć dzisiaj aparat całkowicie na własność. Wśród tych produkowanych dla najmłodszych są te do robienia podwodnych zdjęć i te do zdjęć na lądzie.

Większość produkowanych dla dzieci aparatów może pomieścić nawet kilkaset zdjęć. Wśród nich znajdą się te z motywem ulubionych kreskówek, czy też w kształtach przypominających gadżety z ukochanych filmów. Znajdą się te dla najmłodszych czy też dla nastoletnich właścicieli, którzy lubią bardziej stonowane kolory, dalej jednak nie są znani z przesadnej dbałości o swój sprzęt. Róbcie zdjęcia. Potem wystarczy wrócić do domu, podłączyć się do komputera i załadować na dysk swoje wspomnienia. Starczy ich do kolejnych wakacji.

Sklep: www.toysrus.co.uk

Artykuły podobne