prezent dla fana prędkości

Walentynki oczami automaniaka ? 5 pomysłów na Walentynki za kierownicą

Total
0
Shares

Uwaga, uwaga, mamy dobre wieści dla zmotoryzowanych zakochanych. Amatorzy czterech kółek nie muszą rezygnować z auta w Walentynki. Jeśli oboje, Ty i Twoja dziewczyna kochacie samochody, to poniższe sposoby na Walentynki za kierownicą z pewnością mogą Was zainspirować.

Przygotuj auto

Dziewczyny cenią ład i pachnące czystością wnętrze auta. Jeśli masz w planach zabrać ją do swojego samochodu, niech nie będzie to wycieczka w codziennym kurzu i śmieciach. Zadbaj o to, by uprzątnąc auto, tak żeby ten wieczór różnił się od innych. Wyczyść tapicerkę i deskę rozdzielczą, zadbaj o ładny zapach, zorganizuj ulubioną muzykę.

1. Piknik w samochodzie

Warto pominąć to, co przeważnie robicie. Nie zaczynaj od MC Drive’a. Sam zatroszcz się o to, co zjecie. Jeśli nie po drodze Ci do kuchni i gotowania, kup dobre jedzenie, ale przygotuj oprawę. Nic tak nie robi wrażenia na dziewczynach jak mężczyzna zaangażowany w przygotowanie randki. Z tyłu miej koszyk z kieliszkami (nawet jeśli nie będziesz pił alkoholu – tego wieczora uroczyście będziesz pił sok z kieliszka),dużą tacę, lub coś w rodzaju stolika do laptopa, latarkę, sztućce i kolorowe serwetki. Znajdź bezpieczne miejsce, w którym zaparkujesz, włącz muzykę i latarkę, którą położysz z boku lub na podłodze, dzięki czemu zrobisz nietypowe światło w samochodzie. I gotowe – teraz kolacja w samochodzie smakować będzie wybornie.

2. Rajd samochodowy nocą

Lubicie nocne przejażdżki po pustym mieście? Kluczem by taka eskapada wypadła walentynkowo jest muzyka oraz miejsca, w które zabierzesz dziewczynę. Przygotuj się wcześniej i miej zaplanowaną trasę. Postaraj się znaleźć miejsca romantyczne. Jeśli pogoda i widoczność jest dobra, zabierz ją na oglądanie gwiazd.

3. Kino samochodowe

W Polsce trudno o kina w plenerze, ale możesz takie zorganizować. Laptop i ładowarka samochodowa będą najprostszym sposobem. Zaproponuj dziewczynie wygodne miejsce i rozłożenie foteli, zabierz z domu poduszkę i kocyk. Romantyczny i pomysłowy wieczór – voil?.

4. Kurs driftingu

To pomysł, za którym stoją dwa kapitalne argumenty – twoja dziewczynie dostaje dawkę emocji oraz cenną wiedzę jak zachowuje się samochód w momentach poślizgu, a Tobie pozwala na frajdę za kierownicą, co uwielbiasz. Wszystko to odbywa się w warunkach specjalnych, pod kontrolą doświadczonego instruktora, więc jedyne co ryzykujecie to zbytnio podniesione ciśnienie.

5. Off-road

Jeśli chcesz skorzystać z innego rodzaju przygody, zarezerwuj wcześniej jedną z ekscytujących przygód za kierownicą. W zależności od Waszych upodobań, możesz wybrać przejażdżkę kultowym samochodem jak np.Ferrari czy Subaru Impreza. Dla osób lubiących przygody w terenie, świetnym pomysłem jest off-road. Choć kojarzony jest ze sportem dla mężczyzn, świetnie relaksuje także kobiety. Jest to dynamiczna przygoda w lesie i w trudno dostępnym tereznie, podczas której świetnie można zrozumieć prawa fizyki oraz opanować umiejętności panowania nad autem i pokonywania przeszkód.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Walentynki – przeanalizuj swoje zasoby. Jesteście nimi Ty,Twoje auto i Twoja pomysłowość.

Czytaj także:

Walentynkowe prezenty dla Niej

Przepis na domowego Walentego

Pora na: idealny prezent walentynkowy

Artykuły podobne