Wieczór kawalerski ? oryginalne pomysły na fajne spędzenie czasu z kumplami

Total
0
Shares

fot. brides.com

Wieczór kawalerski w zasadzie za każdym razem kończy się piciem w barze ze striptizem. Drodzy Panowie, czas coś zmienić! Świętując ostatnie chwile wolności zróbcie coś bardziej szalonego i męskiego niż ekscytowanie się tancerkami. Wspominaliśmy już jaki upominek z tej okazji podarować w artykule ?Maksymalnie praktyczne prezenty na Wieczór kawalerski?. Tym razem pokazujemy na jaki rodzaj rozrywki dla prawdziwych facetów postawić. Prezentujemy Wam kilka pomysłów na kawalerski w zupełnie nowym stylu.

Wieczór kawalerski: brudna jazda

Wieczór kawalerski - brudna jazda

fot. puchar.off-road.pl

Lubicie cztery kółka i jednocześnie nie lubicie się ubrudzić? Spodoba Wam się  off road! Jazda po pagórkach, przez błoto i sadzawki na pewno porządnie Wami wstrząśnie. Taki rodzaj rozrywki podniesie Wam poziom adrenaliny, zapewni mnóstwo emocji i zapragnie, że będziecie chcieli więcej! Może zrobicie z tego tradycję w weekendy wolne od małżonek 😉

Wieczór kawalerski: kolorowe siniaki

Wieczór kawalerski - paintball

fot. youtube.com

Wasza grupa kumpli ma jakieś nierozwiązane konflikty? Paintball pomoże Wam wyrzucić z siebie wszystkie frustracje. Satysfakcja strzelenia w kumpla potrafi wynagrodzić wszystkie żale. Alternatywnym pomysłem do paintballa mogę być na przykład łuki. Zabawa polega dokładnie na tym samym, zmienia się tylko rodzaj broni. Oczywiście wszystko jest przygotowane w taki sposób, że nie zrobicie Młodemu żadnej krzywdy przed ślubem.

Wieczór kawalerski: gokartowe szaleństwo

Wieczór kawalerski - gokardowe szaleństwo

fot. manningrivertimes.com.au

Kręci Was zdrowa rywalizacja podczas wyścigów? W takim razie najlepszym pomysłem na ciekawy wieczór będzie wyjście na tor gokartowy. Wówczas będziecie mogli popisać się przed sobą nawzajem i udowodnić, który z Was jest najlepszym kierowcą. Pamiętajcie tylko, żeby odpowiednio wcześniej zrobić rezerwację. Bez niej może być ciężko zmieścić na torze większą grupę.

Wieczór kawalerski: przygoda na linach

Wieczór kawalerski - przygoda w parku linowym

fot. theplanetd.com

Małe co nie co dla tych, którzy nie mają lęku wysokości. Jeśli w Waszej okolicy jest dość wymagający park linowy, może się okazać, że macie w zasadzie pod ręką naprawdę fajny sposób na spędzenie popołudnia. Spacer na wysokości i niekontrolowane spadnie zapewni Wam wiele śmiechu, ale również wiele wspomnień, do których będziecie wracać latami.

Wieczór kawalerski: szkoła przetrwania dla twardzieli

Wieczór kawalerski - szkoła przetrwania dla twardzieli

fot. blog.mobilevikings.pl

Najbardziej męski ze wszystkich propozycji na kawalerski ? survival! Kurs ma kilka poziomów, najbardziej podstawowy trwa 24 godziny, zaawansowany to aż trzy doby. Podobno małżeństwo wymaga wiele ciężkiej pracy i poświęceń.Po takiej szkole przetrwania Pan Młody będzie przygotowany już na każdy możliwy scenariusz, a życie jako męża będzie czystą sielanką.

Zobacz jeszcze więcej męskich inspiracji:

Pomysł na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny lubiącego sport

Nowe formy rozrywki poza domem

Sportowe gadżety dla mężczyzny ? top 5 na Jakiprezent.pl

Artykuły podobne