Każdy kto kocha porządny zastrzyk adrenaliny i nie boi się pobrudzić a do tego kocha motoryzację będzie zachwycony gdy podarujemy mu prezent łączący te trzy elementy. W pierwszej chwili może się wydawać, że to połączenie jest niemożliwe, bo o ile motoryzacja plus adrenalina to prosty trop do jazdy na torze wyścigowym to jak włączyć w to element brudu? Wyścigówki są dość czystym sportem dlatego lepszy od nich jest off road, czyli jazda terenowym samochodem po… właściwie wszystkim. Jak sama nazwa wskazuje (off road z angielskiego oznacza tyle co” z drogi”) nie potrzebujemy wygodnego asfaltu, wystarczy polna droga czy plaża albo tereny nad rzeką i możemy zacząć zabawę.

Off_road_prezent_dla_fana_motoryzacji_samochod_w_piachu

 

fot. prezentmarzen.com

Off road to ekstremalne przeżycie

Jedyny warunek to posiadanie ważnego prawa jazdy, bez niego nikt was nie wpuści za kółko, jeśli jednak posiadacie taki dokument to śmiało możecie kupować voucher sobie i komuś z kim chcecie spędzić tę niesamowitą przygodę. Zapewniam, że nie będzie łatwo, ale się opłaci. Będziecie mieli okazję sprawdzić jak działa napęd na cztery koła w ekstremalnych warunkach. Podjazd pod piaszczystą górkę? Przejazd przez płytką rzeczkę albo bagna? Tak, właśnie z tym będziecie musieli się zmierzyć. Przy okazji będzie całkiem mocno trzęsło, więc spalicie trochę kalorii 😉

Off_road_prezent_dla_fana_motoryzacji_samochod_w_blocie

 

fot. prezentmarzen.com

Przy  okazji też nauczycie się jak panować nad samochodem w trudnych sytuacjach w końcu z pewnością spotkacie się ze śliską nawierzchnią i będziecie zmuszeni zapanować nad czterema kółkami. Spokojnie, firmy organizujące takie przejazdy zagwarantują wam pełne bezpieczeństwo. Będziecie mogli szaleć, ale nie zapomnijcie o zdrowym rozsądku.

Dla kogo off road będzie dobrym prezentem?

Będzie to świetny prezent dla mężczyzny i kobiety, która nie boi się zaszaleć. Z pewnością sprawdzi się jako prezent dla fana motoryzacji niezależnie od wieku. Nie ważne czy ma to być młody kierowca, który prowadzi jeszcze z brawurą czy dla doświadczonego (za kółkiem) pana po 40 czy 50.

Off_road_prezent_dla_fana_motoryzacji_dwa_samochody

 

fot. prezentmarzen.com

Z jakiej okazji możemy podarować voucher na off road?

Z każdej, ale najlepiej sprawdzi się jako prezent na urodziny, ale będzie też fajnym pomysłem jako prezent ślubny czy z okazji rocznicy. Osiemnastolatek też się ucieszy, ale dla niego lepiej sprawdzi się kurs na prawo jazdy, w końcu dopiero po przekroczeniu tego magicznego wieku możemy ubiegać się o dokument zezwalający nam jeździć gdzie chcemy.

Off road to czysta frajda dla wszystkich odważnych ludzi, jeśli znasz kogoś kto przechwala się swoimi zdolnościami dotyczącymi prowadzenia auta to może powinieneś je sprawdzić prezentując mu taki voucher?

 

 

Artykuły podobne