Ściany wychodzą z cienia. Malujemy dom na wiosnę.

Total
0
Shares

Koniec z bezbarwnymi i wyblakłymi ścianami. Po długiej zimie, szarej aurze tęsknimy za śmiałymi kolorami, które energetyzują nasze wnętrza. Ryzykujemy zatem: intensywna czerwień, kwaskowy żółty, mechaniczny pomarańczowy, błękit oceanu lub czarny i biały.

O ile nasze ściany nie wymagają czyszczenia, czyli zdzierania starej tapety, lub ciemnej farby, są równe i wystarczy im tylko odświeżenie, to odnowa wnętrza nie będzie dużym problemem. Co ciekawe, kobiety, które zamarzą sobie zmianę na wiosnę są gotowe samodzielnie odmalować pokój. I rzeczywiście nie jest to takie trudne, wystarczy dobra farba, sprawna rolka do malowania, taśma i fola do zabezpieczenia kantów, mebli, futryny i w jeden dzień możemy odmienić nasze wnętrze.

Możemy stylizować nasze mieszkania jak u Almodovara, i tak jak jego bohaterowie odmienić naszą codzienność. Bo przecież należy pamiętać, że kolor, to nie tylko nowoczesny ?look? dla naszego domu, to także nasze samopoczucie, zatem do pędzli, gotowi, start! Zobaczcie jak mogą wyglądać wnętrza gdy ośmielimy się na wyraźny kolor.

Zdjęcia: Maison-deco.com

Artykuły podobne