Gdy w 2009 roku na rynek wyszła gra logiczna, polegająca na strzelaniu z procy ptakami i celowaniu nimi w zielone świnie, nikt nie przypuszczał, że stanie ona się najpopularniejszą z gier komputerowych. Już po kilku miesiącach można było zauważyć grupki młodych osób pochłoniętych grą na smartfonach. W Polsce na popularność Angry Birds wpłynęły z pewnością częste reklamy w telewizji. Rovio, twórca gry, oświadczył niedawno, że grę ściągnięto już 500 milionów razy!

Teraz Angry Birds zaczynają podbijać rynek zabawek! Łatwo przewidzieć, że gadżety ze wściekłymi ptakami powtórzą sukces gier. Dlatego poniżej przedstawiamy prezenty, które zachwycą każdego nastolatka!

Już teraz możesz zagrać w Angry Birds w realu! Zestaw 5 figurek Agry Birds to pewny sposób na świetną zabawę! PVC, z którego wykonane są ptaki, gwarantuje ich wytrzymałość. Dodatkowy atut to świetne działanie antystresowe. Z pewnością ucieszą zarówno tych najmłodszych, jak i starszych fanów wściekłych ptaków!

Angry Bird z procą

Sklep: stopznuda.pl

Cena: 34,99 zł

Maskotki Angry Birds to gadżet, który powinien mieć w posiadaniu każdy szanujący się fan Angry Birds! Kolekcja zawiera 5 ptaków i 1 świnię. Każdy z pluszaków wydaje trzy dźwięki – wystarczy nacisnąć na jednego z nich, by  usłyszeć dźwięk znany z gry. Ich atutem jest przyssawka, która pozwala na przyczepienie zabawki do drzwi lub okna.

maskotki Angry Birds

Sklep: Baby Stuff

Cena: 35,20 zł

Pluszowe Angry Birds w gigantycznych rozmiarach ? taki prezent z pewnością zachwyci każdego fana gry! Mięciutkie, przyjemne w dotyku, a jednocześnie w rozmiarze budzącym respekt u każdej świni. Dostępne w kolorze czerwonym, żółtym i czarnym.

pluszowy Angry Birds-gigant

Sklep: toys4boys

Cena: 235,00 zł

Zobacz więcej pomysłów na gadżety.

Artykuły podobne

Idealny prezent dla łasucha

Chyba każdy z nas potrafi czerpać przyjemność z jedzenia. Niektórzy jednak czynią z tego prawdziwy rytułał, delektując się każdym kęsem. A kęsów tych w ciągu dnia biorą naprawdę sporo. Jeżeli…
Zobacz więcej ...