Mikołajki w pracy z losowaniem do 10 ? 30 złotych

Mikołajki w pracy z losowaniem do 10 – 30 złotych

Total
0
Shares

Na Mikołajki w pracy, czyli z prezentem od 10 do 30 złotych, polecam kupić coś z gadżetów do komputera lub na biurko, przydatną zabawkę lub coś do zaparzenia na zimowe wieczory.

Mikołajki w pracy: gadżety na biurko i do komputera

Przede wszystkim, jeśli całym zespołem pracujecie przy komputerach, dobrym gadżetem będzie designerskie usb, podkładka pod myszkę, naklejka na kamerkę, podpórka do laptopa itd.

Jeśli praca jest biurowa, współpracownika ucieszy elegancki przycisk do papieru, nóż do kopert, organizer, biuwar, taśma biurowa z wesołym podajnikiem, kubek na kawę z podgrzewaczem i ciekawym napisem itd.

Mikołajki w pracy wśród zgranego zespołu

Możecie też odgórnie zadecydować, że każdy kupuje każdemu książkę, w tematyce pasującej do obdarowanego.

Jeśli zespół jest zgrany, możecie zafundować sobie jabłuszka do zjeżdżania po śniegu, wyjście do kina lub do pokoju pułapki, czy też na inny rodzaj wspólnej aktywności. Każde większe miasto posiada wiele ciekawych propozycji spędzenia czasu po godzinach pracy. Wesołym pomysłem dla zgranej ekipy są też stroje (lub ich część) na wspólnego Sylwestra np. śmieszne okulary czy peruki.

Uniwersalne prezenty na Mikołajki w pracy

Chłodna pora roku to idealny czas na dobrą mieszankę herbat na zimowy wieczór, rękawiczki lub ciepły, miękki szalik.  Zestaw ulubionych słodyczy albo wysokiej jakości kakao lub gorąca czekolada również miło zaskoczą, na pewno będą trafione, przywołają miłe uczucia i rozgrzeją od środka.

Dla pań polecam bezpiecznie: świeczkę lub krem na mróz do rąk.

Dla panów witaminę C lub magnez w tabletkach musujących na zmęczenie, dla tych bardziej zmęczonych tabletki typu 2Kc 🙂 lub maseczkę na twarz w saszetce. Może dopisze szczęście i kupon lotto zrobi z kwoty 10 złotych znacznie większą sumę.

Szybkie mikołajkowe prezenty

W ostatniej chwili można znaleźć coś w każdym kiosku, choćby gazetkę ze śmiesznym dodatkiem. Jeśli ci po drodze, możesz zawitać do sklepu np. “wszystko za 4 zł” i wśród tandetnej chińszczyzny wyłowić jakąś perełkę. Zawsze przy kasach większych lub markowych sklepów: sportowych, spożywczych czy z ubraniami, można znaleźć tanie i ciekawe upominki w temacie: ozdoby na choinkę, słodkości, szaliki, wesołe skarpetki czy też małe gadżety.

Jeśli kogoś nie lubicie ? rózga, ale uwaga później może się wydać, kto kogo wylosował.

Również zapraszamy na pełną ofertę prezentów na Mikołaja.

Mikołajki w pracy oryginalnie

Opowiem wam jeszcze o swoim pomyśle. Wylosowałam kiedyś na Mikołajki kolegę, który interesuje się motoryzacją. Podarowałam mu, więc oponę wraz z opisem, co może z niej zrobić. A co może? Doniczkę do ogrodu, fotel, torebkę dla żony, plecak, klapki lub huśtawkę dla dziecka. Prezent był tani, wesoły i dla konkretnej osoby.

W podobnym stylu można podarować komuś notes z motywującą okładką, a w tytule wpisać np. ?Moje marzenia i plany na nowy rok?.

Trzymam kciuki za pomysłowość.

Czas przed mikołajkowy to dla ciebie totalny chaos? Polecam artykuł z ciekawymi radami w tym temacie. Jeśli zaś ty zajmujesz się organizacją paczek dla pracowników lub kontrahentów koniecznie zajrzyj do artykułu o takich upominkach.

Artykuły podobne

Książki na prezent dla dzieci

Cytując Fundację ABC XXI ?czytanie to doskonała forma kontaktu z dzieckiem. Dziecko słucha wówczas głosu zaangażowanego rodzica, może się do niego przytulić, obserwować jego mimikę i gesty. Jest to świetny…
Zobacz więcej ...