Wygraj CEWE Fotoksiążkę! Konkurs JakiPrezent.pl i Fotojoker

Total
0
Shares

Startujemy z kolejnym konkursem dla naszych użytkowników. Tym razem mamy do rozdania 10 nagród. Zapraszamy do wzięcia udziału – wygrana z pewnością pomoże Wam rozwiązać chociaż jeden prezentowy dylemat.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie śmiesznego zdjęcia Św. Mikołaja. Mogą to być postaci napotkane na ulicy, w centrach handlowych, szkołach, przedszkolach lub Wasi bliscy w przebraniu świętego Mikołaja.

10 uczestników, którzy przyślą najśmieszniejsze zdjęcia nagrodzimy kodami do stworzenia CEWE Fotoksiążki w sklepie Fotojoker.

Nagrody:

1. miejsce Kod na wykonanie darmowej CEWE Fotoksiażki a4 twarda okladka 26 stron wartość 119,99 z darmowym odbiorem w wybranym punkcie.

2-10 miejsce Kody wartości 30 zł do wykorzystania przy projektowaniu CEWE Fotoksiążek  (Format od a4, twarda okładka).

Rozwiązanie konkursu 13 grudnia 2011 na naszym fanpage’u. Wejdź na stronę konkursu i dodaj Twoje zdjęcie konkursowe.

Cewe Fotksiążka to album z Twoich zdjęć wydrukowany na eleganckim papierze w wybranym formacie. Fundatorem nagrody jest  sklep FotojokerZobacz przykładowe CEWE Fotoksiążki innych klientów.

CEWE Fotoksiążka

Artykuły podobne

Różowa przyjemność

Marka Fa wielu znana jest głównie dzięki piosence disco-polo. Nie o mydełku jednak chcę dziś pisać, ani nawet o kąpielach we dwoje. Moim niedawnym odkryciem jest żel pod prysznic Fresh…
Zobacz więcej ...