Wygraj CEWE Fotoksiążkę! Konkurs JakiPrezent.pl i Fotojoker

Total
0
Shares

Startujemy z kolejnym konkursem dla naszych użytkowników. Tym razem mamy do rozdania 10 nagród. Zapraszamy do wzięcia udziału – wygrana z pewnością pomoże Wam rozwiązać chociaż jeden prezentowy dylemat.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie śmiesznego zdjęcia Św. Mikołaja. Mogą to być postaci napotkane na ulicy, w centrach handlowych, szkołach, przedszkolach lub Wasi bliscy w przebraniu świętego Mikołaja.

10 uczestników, którzy przyślą najśmieszniejsze zdjęcia nagrodzimy kodami do stworzenia CEWE Fotoksiążki w sklepie Fotojoker.

Nagrody:

1. miejsce Kod na wykonanie darmowej CEWE Fotoksiażki a4 twarda okladka 26 stron wartość 119,99 z darmowym odbiorem w wybranym punkcie.

2-10 miejsce Kody wartości 30 zł do wykorzystania przy projektowaniu CEWE Fotoksiążek  (Format od a4, twarda okładka).

Rozwiązanie konkursu 13 grudnia 2011 na naszym fanpage’u. Wejdź na stronę konkursu i dodaj Twoje zdjęcie konkursowe.

Cewe Fotksiążka to album z Twoich zdjęć wydrukowany na eleganckim papierze w wybranym formacie. Fundatorem nagrody jest  sklep FotojokerZobacz przykładowe CEWE Fotoksiążki innych klientów.

CEWE Fotoksiążka

Artykuły podobne
prezenty na wakacje

Prezenty na wakacje

Jakie wybrać prezenty na wakacje? Lato, lato wszędzie oszalało zwariowało moje serce. By zwariowały serca naszych pociech podczas urlopów, dobrze jest zapewnić im dobrą zabawę. Jeśli dzieci będą zajęte to i…
Zobacz więcej ...