Wyjątkowe ?dziękuję? dla wyjątkowych osób

Total
0
Shares

Rodzice to bez wątpienia najbardziej wyjątkowe osoby w życiu każdego człowieka. To Oni nas wychowywali, trwali przy nas w każdej sytuacji życiowej, kochali nas bezwarunkowo. Im zawdzięczamy to, kim teraz jesteśmy i co udało nam się osiągnąć. Czując Ich wsparcie i miłość, realizowaliśmy nasze plany i spełnialiśmy marzenia. Rodzice dodawali nam skrzydeł, wspierali nas i motywowali do działania.

Najlepszym momentem, aby podziękować rodzicom za całokształt wychowania jest dzień ślubu. Ślub to moment emocjonalny, pełen wzruszeń i emocji. Wtedy też rozpoczyna się nowy etap w naszym życiu, rozstajemy się z rodzicami i wkraczamy w dorosłość. Dlatego też warto podziękować najważniejszym dla nas osobom w niebanalny sposób. Świetnym pomysłem na podziękowania dla rodziców są szklane statuetki 3D z wygrawerowaną dedykacją. Taki prezent jest nie tylko piękny i elegancki, ale również będzie stanowił niezapomnianą pamiątkę na całe życie. W internetowym sklepie crystalcity.pl odnalazłam statuetki z motywem dwóch przytulonych serc, które doskonale będą odzwierciedlały Waszą miłość i szacunek do rodziców.

Pamiątka Ślubu – Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka

Pierwsza moja propozycja to wyjątkowa pamiątka ślubu z trójwymiarowym grawerunkiem dwóch przytulonych do siebie serc, na których umieszczono aplikację gołąbków i obrączek. Serca symbolizują miłość i namiętność, gołąbki oznaczają wierność, a obrączki zawarty związek małżeński. Całej kompozycji lekkości dodają otaczające ją kwiaty. Pod tym wyjątkowym wzorem możesz umieścić swój własny tekst podziękowania dla rodziców. Taka statuetka to niebanalny wyraz swojej miłości i uznania do rodziców, a efektowny, trójwymiarowy wzór wygrawerowany w statuetce z całą pewnością przypadnie Im do gustu.

Pamiątka Ślubu - Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka

Pamiątka Ślubu – Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka ? cena: 239,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D duża statuetka

Kolejną statuetką, jaką wybrałam na prezent ślubny dla rodziców jest wyjątkowa bryła z grawerunkiem pięknej, trójwymiarowej kompozycji dwóch serc, na których umieszczone zostały gołąbki symbolizujące uczucie, jakie połączyło parę kochających się ludzi. Statuetka z pięknym i ponadczasowym przesłaniem, które powinno przyświecać zakochanym przez całe życie. Na statuetce możesz wpisać własną dedykację tworząc bardzo osobistą pamiątkę ślubu, którą na pewno Wasi rodzice docenią i będą patrzeć na nią z rozrzewnieniem przez długie lata.

Podziękowanie dla rodziców - Serca 3D duża statuetka

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D duża statuetka ? cena: 239,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D wysoka statuetka

Kolejną statuetką zawierającą charakterystyczny motyw połączonych serc jest elegancka i wysoka statuetka ze szkła kryształowego, w której możesz wygrawerować własny tekst życzeń dla Rodziców. Na każdym sercu wygrawerowanym w statuetce umieszczony został gołąbek, symbol czystości uczucia jakie je połączył dwoje kochających się ludzi. Przed sercami rozpostarta została wstęga, będąca jednocześnie miejscem na Twoją dedykację. Podaruj rodzicom wyjątkową ślubną pamiątkę i spraw, aby ten jedyny w życiu dzień pozostał na zawsze w ich pamięci.

Podziękowanie dla rodziców - Serca 3D wysoka statuetka

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D wysoka statuetka ? cena: 144,00 zł

Ślub to dzień jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Zadbajcie o to, aby był perfekcyjny pod każdym względem. A przede wszystkim nie zapominajcie tego dnia podziękować tym, dzięki którym jesteśmy kim jesteśmy?

Artykuły podobne