Ciepło wszędzie, ładnie wszędzie. Sprzęty rekreacyjne czas wyciągać. Rowery, kijki do Nordic Walking i rolki idą w ruch. Parki, okolice jezior, Malty i inne tryskające życiem miejsca zapełniają się na powrót mieszczuchami. Bycie fit dalej w modzie, więc każdy, co żyw, bierzy rozruszać zmrożone zimą ciałka.

Łyżworolki lub rolki po prostu, były kiedyś rarytasem. Nie każdy mógł sobie pozwolić na te co lepsze, o kauczukowych, a nie plastikowych kółkach. Na topie były Rocez’y, K-2, Bauer’y. Kosztowały swoje i korzystać z nich to był lans. Czasy się zmieniły, rolki stały się tak samo codzienne jak trzymany w każdym niemal garażu rower. Wraz z większą dostępnością uregulowały się też ceny.

Worker Spartan Bob S264 to całkiem niezły sprzęt dla początkujących. Zbiera świetne opinie. Dobrze wyprofilowane, miękko wyścielone, z oddychającą cholewką. Dobrze trzymają stopę, a dzięki długiej aluminiowej płozie i kauczukowym kółkom ułatwiają prowadzenie. Zastosowano łożyska ABEC-7. Zapinane na klamry i rzepy. O 4-stopniowej regulacji długości.

Gwoli bezpieczeństwa i ochrony kończyn wypada też zaopatrzyć się we właściwe nakolanniki i rękawiczki. Pamiętajmy, że kiedy lecimy, to najczęściej na ręce.

Rękawiczki ochronne Halfinger wykonano ze skórzanych elementów wzmocnionych tkaniną o podwyższonej odporności na ścieranie. Usztywniona konstrukcja minimalizuje ryzyko uszkodzenia nadgarstka.

Na kolana proponowałbym produkt SixSixOne Veggie. Zbudowane z neoprenu, bez twardych elementów. Z łatwością można je schować pod spodniami. Lekkie, wygodne, bezpieczne i trzymające się nogi.

Głowa nie od parady, a więc i o nią trzeba zadbać. Prosty kask SixSixOne Mullet. Lekki, z tworzywa ABS. Wyściółkę można wypinać i prać. Spełnia certyfikaty bezpieczeństwa CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE.

Gdzie: ambilion.pl/sklepy skate’owe

Ceny wg kolejności: 299zł/ 109zł/125zł/99zł

Artykuły podobne

Karafka Mauritius

    Zakupione na specjalną okazję wino znacznie lepiej wypadnie jeśli podamy je w pięknej karafce, takiej jak Mauritius. O regularnych, aczkolwiek dość niespotykanych wśród karafek kształtach, z pewnością będzie prawdziwą…
Zobacz więcej ...