10 gier na przeglądarkę

Total
0
Shares

Praca przy komputerze daje ci w kość? Nie możesz już patrzeć na kolejne dokumenty i arkusze kalkulacyjne, a poziom twojej koncentracji spadł już dawno poniżej zera? Czas na przerwę! Odkryj magię darmowych gier na przegladarkę, które nie tylko pozwolą ci oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości i zapewnią moment potrzebnego restartu dla mózgu podczas wymagającej intelektualnie pracy, ale też spowodują, że z innej perspektywy spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość.

1. Terra Militaris

Terra Militaris

Gdzie grać: http://pl.terra-militaris.gpotato.eu/

W tej grze wcielisz się w kreatora antycznej cywilizacji: zbudujesz swoje imperium, stworzysz potężną armię, będziesz handlować, zawierać sojusze i toczyć wojny, a wszystko po to, by ostatecznie zdobyć panowanie nad światem. Możesz napisać swoją własną historię i stać się wirtualnym Juliuszem Cezarem.

2. Desert Operations

Desert Operations

Gdzie grać: http://www.desert-operations.pl/

Jesteś władcą małego kraju, który czasem rozważną dyplomacją, a innym razem "ogniem i mieczem" próbuje rozszerzyć swoje polityczne wpływy. Nie raz przyjdzie ci bronić swojego państwa przed wrogimi atakami, dlatego też spróbuj namówić przyjaciół do wspólnej gry i razem stwórzcie niezwyciężoną koalicję.

3. ZooMumba

ZooMumba

Gdzie grać: http://pl.zoomumba.bigpoint.com/

Gra stworzona dla miłośników zwierząt, choć nie tylko. Stwórz swoje własne zoo, wybuduj wybiegi dla swoich podopiecznych, zaprojektuj przestrzeń wokół poszczególnych wybiegów i, co najważniejsze, dobrze opiekuj się mieszkańcami swojego zoo! Twoje wysiłki zostaną na pewno docenione przez rzeszę odwiedzających.

4. Grepolis

Grepolis

Gdzie: http://pl.grepolis.com/

Pamiętasz jeszcze swoją fascynację mitami greckimi z podstawówki? Albo dokonaniami Achillesa pod Troją (nawet jeżeli znasz tę historię tylko z ekranizacji z Bradem Pittem)? Grepolis to gra pozwalająca ci poczuć klimat starożytnej Grecji i adrenalinę greckich podbojów. Cel gry: rozbudowanie swojego polis (greckie miasto) do rozmiarów ogromnej metropolii, zbudowanie armii i floty oraz podbój sąsiednich wysp, a wszystko pod czujnym okiem greckich bogów Zeusa, Hery, Ateny, czy Posejdona.

5. Speedmania

Speedmania

Gdzie: http://www.speedmania.com.pl/

Wszystko dla fanów żużlu zebrane w jedną, darmową grę online. Speedmania to manager żużlowy, w którym twoim głównym zadaniem jest zarządzanie własną drużyną żużlową i doprowadzenie jej do jak największej ilości zwycięstw. Falubaz Zielona Góra, Unia Leszno, czy Ruch Chorzów – teraz potyczki między nimi możesz rozgrywać w sieci według własnego uznania i pomysłu.

6. Farmerama

Farmerama

Gdzie: http://pl.farmerama.bigpoint.com/

Sielskie życie na wsi w sieci? Czemu nie! Tylko, jak się okazuje, posiadanie własnej zagrody wcale nie jest taką prostą sprawą, jak by się mogło wydawać. Sianie, plewienie, zbieranie plonów, hodowanie zwierząt, czy wreszcie utrudnianie życia nieznośnym sąsiadom zdecydowanie zaprzątnie twoją głowę. A przy tym możesz nawiązać sporo internetowych znajomości dzięki rozbudowanej sieci społecznościowej Farmeramy. Wirtualni Kargule i Pawlaki w akcji.

7. FashionStyle

FashionStyle

Gdzie: http://fashionstyle.pl/

Pozycja wręcz wymarzona dla każdej niespełnionej modelki/projektantki mody/fashionistki. Tworzysz własną postać, której karierę następnie rozkręcasz przez udział w sesjach zdjęciowych, reklamach, pokazach mody. Możesz również projektować i sprzedawać swoje ciuchy, a także rozmawiać z całą społecznością o najnowszych trendach. Symulator życia połączony z klasyczną ubieranką – przyjemne z pożytecznym.

8. Gold-Racing

Gold-Racing

Gdzie: http://gold-racing.pl/

Wyścigi, rajdowe samochody i adrenalina na torze – to wszystko zapewni ci gra przeglądarkowa Gold-Racing. Jakby tego było mało, częścią zabawy jest też odpicowywanie swojej bryki. Także: na miejsca, gotowi? START!

9. Darkorbit

DarkOrbit

Gdzie: http://pl.darkorbit.bigpoint.com/

Dla fanów kosmicznych gier na przeglądarkę. Odległe galaktyki pełne niebezpieczeństw i ty pośrodku nich próbujący/a odkrywać nowe światy i zyskać szacunek i rozgłos w kosmosie. Będąc częścią jednego z trzech firm, walcz o jej honor i wielkość, a także swoją władzę i bogactwo. Stań się sławny w DarkOrbit!

10. Seafight

Seafight

Gdzie: http://pl.seafight.bigpoint.com/

Zostań piratem, panem mórz i oceanów! Wybierz swój statek, skompletuj załogę i razem wyruszcie na podbój każdej wrogiej floty niosącej zagrożenie twojej ojczyźnie, czyli bezkresnemu morzu. Podnieś kotwicę, ustaw żagle i do boju!

Artykuły podobne