3 wyjątkowe prezenty dla chłopaka

Total
0
Shares

Każdego dnia warto dbać o bliską osobę i okazywać jej uczucia. Jednak są takie dni w roku, że staramy się zdecydowanie bardziej uszczęśliwić naszą drugą połówkę. Warto zastanowić się, jak można spełnić marzenie naszego ukochanego i uszczęśliwć go prezentem na Dzień Chłopaka.

O tym święcie często zapominamy lub przypominamy sobie w ostatniej chwili. Nie jest tak nagłaśniane medialnie ani nie ma takiej długiej historii jak dzień kobiet. Tym bardziej warto zaskoczyć swojego ukochanego miłym podarunkiem. Wtedy pojawia się pytanie co wybrać: drobny gadżet czy niezapomnianą przygodę? Podpowiadamy, co zdobędzie serce chłopaka.

Ekstremalne emocje

Mężczyźni lubią przygody. Raz na jakiś czas budzi się w nich duch rywalizacji i wtedy oświadczają, że wychodzą na mecz do baru, jadą z kolegami na kajaki lub organizują ?męski wieczór?. Pozwól mu, żeby raz w roku poczuł się bardziej męsko i spełnił swoje dziecięce fantazje o kolekcjonowaniu przygód. Jeśli Twój chłopak lubi adrenalinę lub od pewnego czasu szuka jakiegoś oderwania od codziennej rutyny, to zafunduj mu przyjemną odskocznię. Dla wielbicieli samochodów jazda gokartem będzie znakomitą atrakcją. Pozwól mu odkryć w sobie duszę kierowcy rajdowego i stanąć do rywalizacji. Na twardzieli, którzy nie boją się wybrudzić, czeka Off Road 4×4, czyli wyśmienita zabawa po bezdrożach. Możemy również spojrzeć na przygodę z zupełnie innej perspektywy ? z powietrza. Lot szybowcem lub paralotnią to niesamowita podróż, gdzie można zobaczyć niespotykane widoki i przeżyć męską przygodę.

Podarunek dla chłopaka - emocje za kierownicą

Czułe wyznanie

Niektórzy mężczyźni nie przepadają za ckliwymi filmami i nadmierną czułością, ale nieszablonowy podarunek, który sprawi, że chłopak poczuje się doceniony i kochany na pewno urzeknie każdego. Spersonalizowane prezenty to klucz do sukcesu. Osoba obdarowywana czuje się wyjątkowo, bo ma świadomość, że prezent został wymyślony specjalnie dla niej. W jaki sposób można go zachwycić? Dobrym ruchem będzie pójście romantyczną ścieżką i zamówienie kłódki miłości z waszymi wygrawerowanymi inicjałami. To miła symbol, który ozdobi mieszkanie i będzie przypominał o nieustającym uczuciu. Ciekawym pomysłem jest fotomozaika ? duży obraz, który przedstawia historię waszej miłości. Możesz tam umieścić wiele mniejszych zdjęć, ukazujących w śmieszny lub romantyczny sposób waszą wspólną drogę od poznania do dnia dzisiejszego. Takie czułe wyznanie na pewno urzeknie adresata.

Fotomozaika - prezent na Dzień Chłopaka

Męskie gadżety

Nie od dziś wiadomo, że każdy ?duży chłopiec? skrywa w sobie sporo marzeń i zachowań ?małego chłopca?. Mężczyźni lubią otaczać się wyszukanymi gadżetami i kupować zabawki, które sprawiają im radość. Nie zaszkodzi raz do roku pielęgnować drobne fantazje ukochanego. Najlepiej pójść humorystycznym torem. Na przykład stwórz okładkę magazynu "Muscle Man" ze zdjęciem Twojego chłopaka, żeby mógł dumnie powiesić nowe trofeum w sypialni. Podaruj mu ulubione piwa i kufel nastrojomierz z zabawnymi napisami lub zamów specjalnie dla niego koszulkę z fajnym napisem ?Mr Right? lub ?Mr Big?.

Nic tak nie uszczęśliwia, jak otrzymywanie miłych prezentów. Szczególnie jeśli są one spersonalizowane, wyszukane i trafiają w gust odbiorcy. Każdy lubi czuć się wyjątkowy raz na jakiś czas.

Artykuły podobne

Piłka Waboba

Spędzasz wakacje nad wodą? Nie zapomnij wziąć ze sobą piłki Waboba! Jej niezwykłość polega na tym, że… odbija się od wody. Jest to możliwe dzięki jej konstrukcji. Została zrobiona ze…
Zobacz więcej ...