4 myszki komputerowe dla codziennych klikaczy

Total
0
Shares

Już dawno zapomnieliśmy, czym jest podstawowy interfejs obsługi komputera. W królujących dziś laptopach za obsługę odpowiada pad. Czasem z dodatkowymi funkcjami scrollowania, czasem jedynie podstawowy. Większość z nas także nie zauważa, jak wygodne i przydatne może być codzienne korzystanie z dobrodziejstw naszego PC. Wystarczy jedynie odpowiednio się zaopatrzyć – na rynku pełno dziś zróżnicowanych kontrolerów interfejsu.

Na dzień dobry innowacja – myszka naparstek. Zakładasz na palec wskazujący i przyciskając głowice laserową do powłoki swobodnie przemieszczasz kursor. Z boku wskaźnika znajdują się dwa standardowe klawisze – lewy i prawy. Jest też scroller. Czułość to 1200dpi. Podłączana kablem do portu USB.

Ile: 39,90zł

Gdzie: bigboystoys.pl

Dla podróżników i każdego, którego praca wymaga przemieszczania mysz optyczna 3D plus w futerale. Tradycyjna mała z podpięciem do USB. Do tego laserowy wskaźnik. A całość zamykana w zapinanym na zamek etui. Elegancko i praktycznie.

Gdzie: panprezent.pl

Gdybyście chcieli coś sprezentować wybrance i uprgade’ować jej sprzęt to polecam myszkę So Happy Hope G7H-60H. Optyczna, z interfejsem USB, 4 przyciski. Czułość 1000dpi. W zestawie woreczek i baterie. Co ciekawe, zaimplementowano w niej masę pożytecznych funkcji: technologia przeciwzakłóceniowa z automatycznym wyszukiwaniem kanałów, natychmiastowa zmiana częstotliwości przekazywania danych z 8/4/2 ms aby zwiększyć energooszczędność i zapewnić brak opóźnień w reakcji, wskaźnik stanu baterii. Acha – i ładna jest.

Ile: 99,90zł

Gdzie: kobiecarewolucja.pl

Na koniec gratka dla nałogowych klikaczy: Logitech Couch Wireless Mouse M515 Silver. Przy jej budowie użyto masę pożytecznych udogodnień. Aktywuje się dopiero, kiedy położymy na niej rękę; konstrukcja zezwala na poruszanie nawet po poduszkach a szczelna podstawa uniemożliwia kawałkom materiału wnikanie do środka. Bardzo skuteczny i szybki scroller, którym w dodatku (poruszając na boki) możemy przechodzić lub wracać do interesującej nas strony. Bateria działająca 2 lata, łączność 2,4 Ghz, uniwersalny odbiornik Logitech Unifying. Cud-miód po prostu.

###NEWS_VIDEO_1###

Ile: 199,90zł

Gdzie: komputronik.pl

Artykuły podobne