Spodobały ci się propozycje na spędzenie Walentynek sprzed dwóch dni, ale wciąż innego sposobu na zaskoczenie swojej drugiej połówki? Oto kolejne pięć pomysłów, z których możesz wybrać ten jedyny i niezapomniany:

1. Misja: prezent

Poszukiwanie prezentu

Wybierzcie się do księgarni, albo sklepu muzycznego razem i rozdzielcie się. Wasza misja: kupić coś, co z pewnością spodoba się twojej ukochanej/twojemu ukochanemu. Następnie zapakujcie prezenty i się nimi wymieńcie. Dodatkowe punkty dla was, jeżeli oboje kupicie Kama Sutrę.

2. Bar deserów

Desery

Stwórzcie na swoim stoliku kawowym szwedzki stół z przeróżnymi deserami, pralinkami, ciastkami, lodami oraz dodatkami typu owoce i bita śmietana. Cieszcie sie swoimi dekadenckimi pysznościami na kolację. W końcu kalorie nie mają znaczenia w Walentynki!

3. Boki zrywać

Kabaret

Wybierzcie się na amatorski wieczór kabaretowy. Bilety sa dużo tańsze, kiedy na scenie występują amatorzy, a wartość rozrywkowa – zamierzona, czy nie – często dużo wyższa niż na występach profesjonalistów. 

4. Walentynkowy smsowy maraton

Smsowy maraton

Nie możecie spędzić razem całego dnia? Wysyłaj zatem przez cały dzień o pełnej godzinie jakiegoś gorącego smsa swojemu partnerowi/swojej partnerce. Do momentu, kiedy oboje znajdziecie sie razem w domu, poziom oczekiwania będzie już tak wysoki, że wieczór może być tylko i wyłącznie udany.

5. Będziesz moją Walentynką?

Walentynka

Swego czasu dawaliście na pewno walentynkowe kartki wszystkim swoim przyjaciołom za pomocą poczty walentynkowej w szkole. Przenieście tę tradycję do swojego dorosłego życia. Złapcie nożyczki, kolorowy blok techniczny, tasiemki oraz inne brokaty i stwórzcie dla siebie nawzajem piękne walentynkowe kartki.

Artykuły podobne