5 pomysłów na prezent pod choinkę dla chrześniaka

Total
0
Shares

Bycie matką czy ojcem chrzestnym to bardzo odpowiedzialne zadanie. Dla osób które nie mają własnych dzieci jest też jednak nie lada łamigłówka. Co kupić chrześniakowi na mikołajki? Jaki prezent uszczęśliwi kilkuletnie dziecko? Oczywiście najlepszym wyjściem w takim wypadku jest telefon do rodziców. Pamiętajmy jednak, że sami możemy sobie poradzić z tym problemem. Wystarczy powrócić na moment do czasów dzieciństwa i odnaleźć podarek który sami chcielibyśmy dostać. Prezent dla kilkulatka powinien stymulować jego rozwój, być ciekawy i kolorowy. Warto zwrócić uwagę na jego wykonanie.
Poniżej przedstawimy kilka propozycji prezentu dla chłopca w wieku od 4 do 6 lat.  

 Wieża z klocków, www.kolorowakrowa.pl

Popularna na całym świecie gra Jenga jest wariacją na temat zwykłych drewnianych klocków.
Wymaga koncentracji i precyzyjności. Wymaga współdziałania ale i zawiera element rywalizacji.
Jako że tradycyjna Jenga jest dość kosztowna, w polskich sklepach można odnaleźć jej odpowiedniki.

Cena: 37 zł

Klocki Lego, waynehodgins.typepad.com 

Klocki Lego to ponadczasowa zabawka. Od ponad 80 lat rozwija dziecięcą swoją kreatywność i wyobraźnię. Nazwa to skrót od duńskiego ?Leg godt? czyli baw się dobrze.
Bez wątpienia wybór więc takiego prezentu dla chrześniaka będzie trafionym pomysłem. Wiele zestawów można łączyć, i zestawiać ze sobą dowolnie. Firma stworzyła serie produktów inspirowanych bajkami, filmowymi postaciami czy grami. Z bogatej oferty produktów na pewno uda Ci się wybrać odpowiedni podarek odpowiadający gustom dziecka ale i zasobem Twojego portfela.

Cena:  zestawy już od 15 zł
Więcej pomysłów na jakiprezent.pl

 Tor wyścigowy, czaszabawy.pl

Miniaturowy tor wyścigowy i modele najszybszych aut? Marzenie każdego dziecka i niejednego dorosłego. Wszystkie zestawy zawierają oryginalne licencjonowane samochodziki. System torów jest łatwy w montażu i demontażu- chciałoby się powiedzieć dziecinnie proste.

Cena: 319 zł

Zobacz podobne produkty na jakiprezent.pl

Namiot, pozabawki.pl

Dzieci uwielbiają spanie pod namiotem. W domu za pomocą poduszek i kocy konstruują własne jaskinie czy kryjówki. Jako że pogoda nie sprzyja biwakowaniu, można przenieść zabawę do pokoju dziecka. Kolorowy namiot z wizerunkiem superbohatera zachęca do zabawy. Konstrukcja z włókna szklanego jest lekka i trwała.

Cena: 76,99

Zobacz podobne produkty na jakiprezent.pl

Gra Gwiezdne Wojny, zabawkowo.com

Elektroniczna gra inspirowana słynnymi ?Gwiezdnymi wojnami? to świetna zabawa dla chłopców. W końcu jako obrońcy Republiki i rycerze Jedi będą walczyć ze złem. Któż nie chce być superbohaterem?

Cena: 88 zł + koszt dostawy

Więcej produktów inspirownych "Gwiezdnymi wojnami" odnajdziesz na jakiprezent.pl.

Artykuły podobne