W Święta Bożego Narodzenia na prezenty czekają wszyscy, jednak podarkami pod choinką ekscytują się najbardziej dzieci. To, co dostaną od Mikołaja powinno cieszyć, lecz niekoniecznie rujnować portfel darczyńcy. Nie dajmy się zwariować!
Zamiast sprawiać maluchom kolejnego misia, lalkę czy kucyka (których tak wiele w nieładzie wala się po ich pokojach), postawmy na coś praktycznego. Pożyteczny prezent to wcale nie nietrafiony prezent.

Firma Endo to nie tylko -kojarzone z nią do tej pory- ubranka dziecięce. W swoim sklepie oferuje całą masę fajnych, praktycznych gadżetów skierowanych do dzieci.

Znajdziemy tu oryginalne ręczniki (dostępne w różnej wielkości i cenie), opatrzone charakterystycznie odmalowanym zwierzakiem oraz zdaniem-rymowanką.

(średni w cenie: 49,90 zł)


(duży w cenie: 69,90 zł)

Jeśli dziecko ma przed sobą perspektywę wyjazdu czy pobytu w szpitalu, warto zaopatrzyć je we własną kosmetyczkę oraz w podusię, która zawsze będzie przy nim.(każda w cenie: 49,90 zł)

(poduszkowiec w cenie 89,90 zł)

(poduszka w cenie 39,90 zł)

Jeśli nasz brzdąc ekscytuje się kuchnią i wspólnym gotowaniem, można zaopatrzyć go w bajeczną żarołapkę. Dzięki niej dziecko w kuchni będzie bezpieczniejsze. Przecież wspólne pieczenie daje tyle radości!

(żarołapka w cenie: 19,90 zł)

Jeśli nasza dziewczynka to prawdziwa księżniczka, powinna sypiać w iście królewskiej pościeli, różowej oczywiście, jednak niosącej cenną sentencję ("Sposób stania i siedzenia bardzo zmienia punkt widzenia").

(pościel w cenie: 89,90 zł)

Endo oferuje naprawdę duży wybór ciekawych gadżetów i świetną jakość użytych materiałów. Gorąco polecam!

Artykuły podobne