Nie wiesz co sprezentować mężowi na Boże Narodzenie? Chciała byś wybrać niebanalny, oryginalny a zarazem użytkowy upominek, który będzie wyjątkowy na daną chwilę. Przedstawimy kilka pomysłów, które na pewno okażą się trafione. A twój mąż będzie długo pamiętał,że to prezent od ciebie…

Pierwszą propozycją są eleganckie spinki grawerowane np. z inicjałami twojego męża. Spinki do mankietów z mosiądzu pokrytego nieścieralną warstwą galwanizacyjną. Kolor : srebrny mat, stal nierdzewna delikatnie szczotkowana. Po bokach paski z błyszczącej stali, opakowane w eleganckie pudełeczko wyłożone materiałem.

Cena: 40 zł.

Kolejnym wyjątkowym bardzo eleganckim prezentem może być zestaw do likieru, cztery szklane karafki z początku XX wieku zapakowane z starej olchowej skrzynce.

Cena: 1400 zł.

Następnym pomysłem jest niebanalny prezent dla męża, który kocha motoryzację pod każdym względem. Jazda Lamborghini… Jazda Lamborghini to prezent dla każdego, kto kocha samochody. 520 KM w połączeniu ze wspaniałym zawieszeniem są gwarantem emocji, które wyzwolić może jedynie pełnokrwista włoszka. Poczuj za sobą ryk silnika, którego przekrzykiwać będzie próbował siedzący na prawym fotelu profesjonalny instruktor. Podpowie Ci jak układać samochód, jak dociążać go w zakręcie i jak operować prawą stopą, aby tył nie wyprzedził przodu. Uwaga: jeździsz po prawdziwym torze wyścigowym, na którym odbywają się wyścigi pucharu Polski.

Cena: 799 zł.

Męski parasol to bardzo praktyczny pomysł na prezent dla męża.

Cena: 59,90 zł.

Artykuły podobne