5 praktycznych zastosowań stolika do laptopa

Total
0
Shares

Podbija serca użytkowników najróżniejszych grupach wiekowych, doceniony przez dorosłych, nastolatków, dzieci i seniorów, i to bynajmniej nie tylko tych, którzy nie rozstają się z komputerem. Oprócz tego, że wygodnie skorzystasz z nim z laptopa w łóżku czy na kanapie, to jeszcze fantastycznie spisze się w kilku innych zaskakujących sytuacjach. Stolik do laptopa to jeden z naszych typów na bardzo praktyczny pomysł na prezent, dlatego tak chętnie wybierany jest jako prezent pod choinkę dla większych dzieci, nastolatków i dorosłych osób. Do czego jeszcze oprócz pracy z laptopem może nam się przydać?

1. Śniadanie do łóżka czy piknik na trawie?

I to i to! Postaw stolik na łóżku, a niemalże ani drgnie. Stabilny, solidny stolik do laptopa doskonale pomieści nawet dwa talerze i kubki. Bez problemu podasz na nim śniadanie czy przekąskę do łóżka, złożysz i wsadzisz go do torby by następnie błyskawicznie rozłożyć gdzie Ci się żywnie podoba. Na plaży, łące, ogrodzie. Możesz postawić go na nóżkach lub po prostu wyłożyć blat na trawie, w każdym przypadku zyskasz płaską praktyczną przestrzeń do wygodnego ułożenia jedzenia. Źródło: http://gifts.redenvelope.com

2. Przed studencką sesją

Studenci szczególnie czule wyrażają się o nim w trakcie sesji, gdy porozrzucane książki i notatki, które dawno przestały się mieścić na biurku powodują chaos. Z resztą biurko częściej kojarzy się z odrabianiem lekcji, których era bezpowrotnie dla nich minęła. Na sprzątanie szkoda czasu a i tak w danym momencie mogą czytać i studiować jedną książkę lub plik notatek i często robią to na kolanach lub kanapie. Takim stolik do laptopa daje tak pożądaną wolność : można uczyć się wszędzie w mieszkaniu, a nawet w parku, a potem zakuć, zdać, ……i złożyć. Stolik do laptopa

3. Dodatkowe miejsce na stole

Pamiętasz tę sytuację? Rozkładasz grę planszową, wyciągasz pionki, może karty z zadaniami dla graczy, usadzasz przeciwników tak, żeby każdy miał swobodę ruchu … i na stole brak miejsca na szklanki czy kieliszki. Dodatkowy blat, który zagospodaruje przestrzeń wzwyż to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji i tu mobilny i łatwy do rozłożenia stolik do laptopa świetnie się sprawdzi.

4. Gdy potrzeba światła

Zwłaszcza teraz gdy szybko robi się ciemno i trzeba złapać trochę światła dziennego przyda się przenośny blat z wygodnym miejscem do pracy. By np. coś przyszyć czy umalować się. Usiądź blisko okna i jeszcze wiele zrobisz nie korzystając z energii elektrycznej.

 Źródło: h2hmanufacturing.com 

5. Mebel dla dzieci

To niepodważalny hit wśród produktów przydatnych dla dzieci. Mimo, iż stolik do laptopa nie jest przeznaczony stricte dla nich, skorzystają z niego w ciągu zabawy, nauki, rysowania czy prac ręcznych. U nas stolik jest świetną zabawą dla maluchów, które mogą na nim siadać, wspinać się i zeskakiwać. Natomiast gdy już robią się zbyt uciążliwe, to własne, osobiste biurko w postaci stolika na laptopa, które dostają siedząc na podłodze zajmuje je na długie minuty.

 Zobacz więcej stolików i prezentów ze sklepu Comfortable.pl

Artykuły podobne