Dzień Chłopaka i niezapomniane przeżycia

Total
0
Shares

Prezent prezentowi nierówny. Można przecież dać coś co uszczęśliwi, ale i zwyczajnie uszczęśliwić. Zastanawiałyście się drogie Panie, jak spędzicie ten dzień? Wręczenie prezentu i święty spokój to też opcja. A może by tak zapewnić sobie i Ukochanemu porcję niezapomnianych przeżyć? Jakiś wypad za miasto, zwiedzanie urokliwych zakątków, dawka adrenaliny?

A może strzelnica? Na początek Wasz facet dowie się paru zasad dotyczących bezpieczeństwa i obsługi broni palnej. Po teoretycznym szkoleniu zostanie zaproszony na stanowisko "praktyczne". Będzie mieć możliwość oddania strzałów z paru sztuk broni palnej. Zróżnicowany kaliber i zwiększający się poziom trudności – Wasz facet nie zanudzi się. Świetna, i co niezwykłe, bardzo odprężająca rozrywka. Nad wszystkim pieczę trzyma profesjonalny instruktor.

Ile: od 119zł

Dla Was dwojga polecałbym laserowy paintball lub, jak go zwą, "lasertag". Czyli walka na broń nie kulkową, ale laserową. W sporym zamkniętym pomieszczeniu zostajecie wyekwipowani w specjalne stroje i broń laserową. Dzielicie się na drużyny i ustalacie zasady rozgrywki. Podobnie jak w paintballu może to być po prostu atak, zdobycie flagi lub obrona zamku. Co tam sobie zażyczycie. Frajda ta sama, co w przypadku kolorowych kuleczek, ale jest to znacznie wygodniejsze. Nic Was tu nie ubrudzi, nie pozostawi siniaków.

Ile: od 109zł

Gdzie: oba w katalogmarzen.pl

A dla amatora motoryzacji proponowałbym jazdę Off-road autem terenowym po bezdrożach. Zanim opowiem o przyjemnościach na początek parę wymagań. Kierowca musi być pełnoletni, mieć oczywiście prawo jazdy kategorii B. Organizatorzy polecają wziąć ze sobą ciuchy na przebranie – przejazd się odbędzie bez względu na warunki pogodowe. W ciągu 60 minut będzie można pokonać trasę w okolicach Wrocławia lub Gór Kaczawskich. Przed rozpoczęciem jazdy także krótki kurs dotyczący bezpiecznego prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach. Na pokładzie jest z nami instruktor. Można też ze sobą zabrać do 3 osób towarzyszących i zmieniać się za kierownicą.

Ile: 399zł

Gdzie:prezentokracja.pl

Artykuły podobne