Prezent dla teściowej, z którą mamy trudne relacje

Prezent dla teściowej, to tak jak ona czasami, trudny orzech do zgryzienia. Jakby nie było, czy jest miło czy nie miło, ona też jest naszą potencjalną prezentobiorczynią. Dzień teściowej wypada 5 marca, ale proponowane tutaj pomysły pasują również dla niej na imieniny, urodziny, Boże Narodzenie. Baaa! Nawet w Dniu Matki byłoby dobrze gdybyś chociaż chwycił za telefon i wybrał numer do swojej „drugiej mamy”. Zobacz więcej

Voucher na serię zabiegów depilacji laserowej – idealny prezent dla Twojej przyjaciółki

Idealny prezent dla Twojej przyjaciółki

Myślisz o prezencie dla przyjaciółki, ale nie chcesz jej dawać nic banalnego. Przeglądasz półki sklepowe w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego i oglądasz różne kubki, świeczki, koszulki, książki… Wydaje Ci się jednak, że wszystko jest zbyt zwyczajne lub po prostu jednorazowe. Ty jednak chcesz, żeby Twój prezent został zapamiętany i przyniósł coś dobrego, co będzie cieszyć przez długi czas. Czymś takim z pewnością może być seria zabiegów depilacji laserowej. Oto kilka sytuacji, w których sprawdzi się voucher do salonu.

Twoja przyjaciółka Ci się zwierza

Wasza relacja jest szczera i jesteście dla siebie prawie jak siostry. Rozmawiacie ze sobą o radościach, smutkach… a czasami też o kwestiach związanych z pielęgnacją urody. Wiesz, że Twoja przyjaciółka przejmuje się bardzo wąsikiem nad wargą lub może czasem przekłada wyjście na basen lub saunę, bo jest zbyt zmęczona, by doprowadzić do ładu swoje łydki 😉 Jeśli macie bliską relację, prezent w postaci bonu podarunkowego do salonu depilacji laserowej z pewnością będzie przyjęty z radością i entuzjazmem, a jednocześnie pokaże Twojej przyjaciółce, że jej słuchasz i jest dla Ciebie ważna.

Twoja przyjaciółka dąży do perfekcji

Podziwiasz ją, bo bardzo dużo rzeczy robi rewelacyjnie. Ona jednak bagatelizuje swoje działania, czasem zbyt dużo wymagając od siebie i innych. Swoją postawą motywuje Cię do pracy nad sobą i daje kopa do realizacji rewolucyjnych pomysłów. Wciąż dostrzega, że coś można poprawić, a gdy uda jej się coś zrobić idealnie – promienieje szczęściem. Jeżeli widzisz, że lubi realizować zadania od początku do końca, seria zabiegów depilacji laserowej pomoże jej osiągnąć sukces w dążeniu do perfekcyjnie gładkiej skóry i pozwoli zaoszczędzić trochę czasu na inne perfekcyjne wyzwania.

Twoja przyjaciółka jest spontaniczna

Kochasz w niej to, że zaraża dobrą energią. Często jednak brakuje Wam czasu na realizację wszystkich pomysłów. Zdarza Wam się marzyć o dobie, która ma co najmniej sto godzin. Prezent w postaci depilacji laserowej w dłuższej perspektywie przyniesie Wam dodatkowy bonus w postaci czasu, który – zamiast na usuwanie zbędnego owłosienia – będziecie mogły przeznaczyć na różne działania. Czy wiesz, że jeśli poświęcasz depilacji 30 minut tygodniowo, w ciągu roku zabiera ona z życia aż 26 godzin? Z pewnością przyznasz, że zarówno Ty, jak i Twoja przyjaciółka, potraficie lepiej wykorzystać ten czas.

Twoja przyjaciółka lubi zachwycać

W dni, w których czuje się piękna i podziwiana, błyszczą jej oczy, a uśmiech nie znika jej z twarzy. Gdy jednak złamie paznokieć lub na nosie wyskoczy jej pryszcz, jest niepocieszona, aż przyczyna żalu nie zniknie. Wręczając jej bon na serię depilacji laserowej możesz wspomnieć, że dzięki temu już zawsze będzie oszałamiać skórą gładką jak aksamit. Pomagając jej zadbać o tę jedną sferę, pomożesz jej uniknąć kilku zmartwień przez cały rok.

Jest bardzo wiele okazji, w których możesz ucieszyć bliską Ci osobę wyjątkowym podarunkiem. Może właśnie teraz szukasz odpowiedniej rzeczy dla kogoś takiego i nie masz pomysłu? Jeśli chcesz wręczyć idealny prezent swojej przyjaciółce – kliknij tutaj, podaj swój numer telefonu i zamów Voucher na zabiegi depilacji laserowej w salonie Depilacja.pl.

5 sposobów na ciekawy walentynkowy prezent bez przesłodzonego kiczu

Często jest tak, że ludzie nie lubią Walentynek lub Świąt Bożego Narodzenia. Przyczyną jest z góry narzucony kicz, który wylewa się z witryn sklepowych i z reklam w telewizji. Zalewają nas drobne gadżety i dekoracje, które są totalnie bezużyteczne i czasem wręcz wkurzające. Czujemy się przymuszeni do bycia szczęśliwymi w określony sposób. Moja znajoma określa takie walentynkowe gadżety jako (wybaczcie) słodkopierdzące 😊. Dlatego proponuję: Zobacz więcej

Prezent na Walentynki dla chłopaka – zaskocz go i nie strać fortuny

Pewnie zadajesz sobie po raz kolejny pytanie: co kupić chłopakowi na walentynki? Wszystko już było. Wszystko już ma. Na drogi zegarek, nowy telefon/ komputer czy samochód przecież mnie nie stać. Każda z nas wie, że mężczyźni to gadżeciarze, a do tego perfekcjoniści, którzy sami lubią je sobie wybierać grzebiąc godzinami w parametrach nowych sprzętów. Dla nas liczy się kolor i ogólny wygląd, a dopiero potem cała reszta. Jak zaskoczyć mężczyznę i nie stracić na to fortuny? Zobacz więcej