JakiPrezent.pl

Czy można kupić sukienki ślubne do 1000 zł? Sprawdzamy!

Każda Panna Młoda chce wyglądać dobrze. Nie każda chce jednak wydać na swoją sukienkę milion dolarów. Jeśli wasz budżet jest ograniczony, lub zwyczajnie nie macie ochoty wydawać kilku tysięcy na suknie na pewno zastanawiacie się, czy można znaleźć sukienkę ślubną do kwoty 1000 zł? My też! Sprawdzamy to specjalnie dla was. Odkrywamy ciekawe sukienki ślubne 2017 i ceny.

Zobacz więcej

Modne torebki damskie – MUST HAVE 2017.

Modne torebki w tym sezonie zaskakują. Projektanci stawiają na zupełnie nowe konwencje. W branży fashion na pewno nie będzie tej zimny nudno. Króluje kolor, wzór i konceptualizm. Torebki z wybiegów w Mediolanie, czy Paryżu szokują – są tylko dwie opcje: kochać lub nienawidzić. Nikt natomiast nie przejdzie obok obojętnie. Co proponują polskie ,,sieciówki’’? Sprawdzamy!

Zobacz więcej

Prezent, Walentynki i cały ten jazz, czyli jak spędzić Walentynki we dwoje? Wyjątkowa randka 14 lutego.

Jak spędzić Walentynki we dwoje? Podpowiadamy kilka oryginalnych i niesztampowych scenariuszy. Pomysł na randkę walentynkową to nie tylko kolacja i kino. Znamy o wiele bardziej wyszukane opcje. Zainspiruj się i zorganizuj romantyczny wieczór 14 lutego. Niech to będzie wyjątkowa randka.

Zobacz więcej

Prezent na Walentynki – 5 pomysłów na prezent dla niego

Prezent na Walentynki dla niego? Wybieramy najbardziej męskie walentynki  i serwujemy je w formie kuponu na niesamowite przeżycia. Co tygryski lubią najbardziej? Jak zaskoczyć kochanego faceta 14 lutego? Potrzebujesz wyjątkowego prezentu, a czasu coraz mniej? Kupno tych prezentów zajmie nie dłużej niż 5 minut.

Zobacz więcej