JakiPrezent.pl

Praktyczne prezenty na roczek

praktyczne prezenty na roczek

Kilkunasto miesięczne dziecko to z jednej strony wciąż prawie niemowlę, z drugiej rozumny, szybko rozwijający sie szkrab. Dlatego wybierając prezenty na roczek powinniśmy uwzględnić, że dziecko w tej fazie bardzo szybko nabywa nowych umiejętności i je w tym wspomóc. Zobacz, co podarować na pierwsze urodziny, żeby upominek spodobał się zarówno rodzicom i jubilatowi.

Zobacz więcej

Spersonalizowany prezent do 100 zł – TOP 5 na Jakiprezent.pl

Spersonalizowany prezent

Coś, co będzie najlepiej dopasowane do konkretnej osoby to oczywiście spersonalizowany prezent. Dzięki niemu obdarowywany może poczuć się wyjątkowo. A czy możemy podarować coś piękniejszego niż właśnie takie uczucie? Zobacz, które spersonalizowane drobiazgi cieszą się największą sympatią na Jaki Prezent i podaruj komuś uśmiech.

Zobacz więcej

Halloween 2016 – sposób na przerażająco fajną imprezę

Halloween 2016_sposób na imprezę

Do najbardziej przerażającej imprezy w roku zostało już niewiele czasu! Dlatego jeśli wciąż nie zacząłeś planować Halloween 2016 najwyższy czas, żeby się za to zabrać. Prawda jest taka, że dobre przyjęcie tematyczne wymaga wielu przygotowań, ale żeby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy kilka rad, dzięki którym Twoi goście będą zachwyceni.

Gotowy? Czas, start!

Zobacz więcej

Pokój dla niemowlaka, czyli jak przywitać dziecko w domu

przytulny pokój dla niemowlaka

Pieluchy, wózek, wanienka, łóżeczko… To najbardziej podstawowe wyposażenie, którym witamy nowego członka rodziny. Jednak pokój dla niemowlaka ma być nie tylko praktyczny, ale także przytulny i estetyczny. Zastanawiasz się zatem jaką wyprawką powitać malucha, by jego pokoik był niczym błogi raj? Odpowiedź znajduje się tuż przed Tobą.

Zobacz więcej