Prezent dla młodej mamy, czyli jak świętować Dzień Matki po raz pierwszy

prezent dla młodej mamy

Często wspomina, że gdy po raz pierwszy wzięła w objęcia swoje dziecko, nabrała pewności, iż właśnie zaczęła się najwspanialsza przygoda w jej życiu. Wszelkie komplementy z gatunku „wykapana mamusia”, przyjmuje z ogromną dumą i radością, a uwagi i dobre rady o wychowaniu dzieci – z cierpliwością. „Dziecko uczy mnie cierpliwości do dorosłych” – śmieje się. Czasem ledwo widzi na oczy ze zmęczenia, ale jeden, beztroski uśmiech jej pociechy, jest w stanie zrekompensować wszystkie niedogodności. Aktualnie, jej największym marzeniem jest przespana noc, ciepła herbata i zdrowie rodziny. Młoda mama – superbohaterka.
Jeśli Twoja żona, siostra lub przyjaciółka niedawno została mamą, Dzień Matki będzie znakomitą okazją, by podarować jej wyjątkowy prezent. Niech będzie to  coś, co sprawi, że poczuje się doceniona nie tylko jako matka, ale także – jako kobieta. Zobacz nasze pomysły na prezent dla młodej mamy i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem.
Zobacz więcej

Miłością trzeba się dzielić – prezenty dla gości weselnych

prezenty dla gości weselnych

Tradycja obdarowywania weselników spersonalizowanymi upominkami jest w Polsce stosunkowo młoda. Warto ją praktykować, bo dzięki takim podarkom, uczestnicy wesela zapamiętują wszystkie przeżycia z nim związane na dłużej. Wręczenie upominku to również świetny sposób, by wyrazić naszą wdzięczność i docenić obecność każdego gościa. Prezenty dla gości weselnych mogą przybrać różną postać: ręcznie robionych mydełek, cukierków w lnianym woreczku, czy breloczków. Najważniejsze, by każdy upominek był spersonalizowany – czy to za sprawą etykietki z ręcznie wypisanymi podziękowaniem, czy dołączonym zdjęciem pary młodej.
Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na upominki dla gości weselnych, ten poradnik jest dla Ciebie. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy i spraw Twoim bliskim niezapomniany prezent.
Zobacz więcej

Prezent na 30 urodziny dla niej – 7 wyjątkowych pomysłów

Jeszcze do niedawna, z wielką ochotą bawiła się w głośnych klubach do białego rana. Miała czas dla wszystkich przyjaciół i znajomych, a ich opinie i poglądy liczyły się czasem bardziej, niż własne. Jej szalone pomysły oraz odwaga w realizacji tychże imponowały starszym przedstawicielom rodziny. Teraz, ta świeżo upieczona trzydziestolatka, jest mniej skłonna do kategorycznych sądów, łatwiej odpuszcza i cieszy się samoakceptacją. Przestało jej przeszkadzać, że większość ludzi zwraca się do niej per „pani”, wszak jest to wpisane w drogę jej kariery. Coraz mocniej koncentruje się na tym, co ma tu i teraz, niż na tym, czego nigdy nie miała. Wie już, na czym polega świat, ale nadal nie przestaje się mu dziwić. Stabilność staje się bardziej atrakcyjna, niż spontaniczność. Ma wiele marzeń i celów na przyszłość – i wreszcie kapitał oraz wiedzę, które pomogą je osiągnąć.
30 urodziny, to dla kobiety symboliczna, ale i bardzo ważna data, kiedy pewien etap się zamyka i czeka się na nowe. Dlatego, prezent na 30 urodziny dla niej powinien być zupełnie wyjątkowy i niezapomniany. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na taki upominek, zobacz nasze propozycje i wybierz to, co sprawi jej największą przyjemność.
Zobacz więcej

Konsola, rower, czy tablet? Jaki wybrać prezent na Komunię dla chłopca?

prezent na Komunię

Kupowanie prezentów komunijnych może przyprawić Cię o zawrót głowy. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem różnych gadżetów, od znajomych słyszysz, że w dzisiejszych czasach dron z kamerą, to dla każdego chłopca akcesorium typu must have, a zbiór zabawek i sprzętów należących do osoby, którą chcesz obdarować, wydaje się być kompletny. Jak w tym wszystkim znaleźć umiar i pomysł na oryginalny, trafiony prezent? Przeczytaj ten poradnik i znajdź idealny prezent na Komunię dla chłopca.
Zobacz więcej

Prezenty komunijne dla dziewczynki – hity 2017 roku

prezenty komunijne

I Komunia to bardzo uroczysta chwila w życiu młodego człowieka. Charakter wydarzenia podkreślamy nie tylko piękną oprawą, spotkaniem w gronie najbliższych, ale także upominkami, które mają przypominać o tym wyjątkowym dniu i dostarczyć dziecku wiele radości. Warto przy tym pamiętać, że drogi prezent nie zawsze oznacza, iż będzie on trafiony. Dlatego zanim wybierzemy konkretny upominek, dobrze jest zastanowić się, jakie zainteresowania i marzenia ma osoba, którą chcemy obdarować . W wyborze idealnego prezentu może pomóc Ci również ten poradnik. Jeśli zastanawiasz się, jakie prezenty komunijne dla dziewczynki będą strzałem w dziesiątkę, dobrze trafiłaś. Przygotowaliśmy dla Ciebie klika propozycji.

Zobacz więcej