JakiPrezent.pl

Prezent dla nastolatki – Top 8 koszulek z napisami do 45,90 zł!

Prezent dla nastolatki - t-shirt Excusez-moi mon francais

Modą zaczęły rządzić napisy, głównie na t-shirtach. Są świetnym pomysłem na prezent, np. na 18 urodziny. Mają jedną zdecydowaną zaletę – kilka słów ma moc wyrazić o co nam w życiu chodzi. Kontestacja, bunt, wartości, komunikat dla przyjaciół – powiesz nią co tylko zechcesz! Mogą pokazywać jaki mamy nastrój, czy aktualnie szukamy partnera lub po prostu intrygować. Pokaż swoje motto całemu światu i skorzystaj z naszego szybkiego przeglądu najciekawszych propozycji z sieciówek.

H&M

Dżersejowy top – Excuses mon français – 39.90 zł

Zobacz więcej

Poczytaj sobie mamo! 3 książki na prezent na Dzień Matki

Prezent dla mamy- książka

Pamiętacie słynną serię bajek dla dzieci "Poczytaj mi mamo"? Kwadratowe książeczki, z kolorowymi motywami na okładce, a wśród nich: rybka, motyl, lusterko, domek, koniczynka. Ten obrazek mają w głowie dzisiejsi 30-latkowie. Niedługo Dzień Matki i mamy szansę na odwrócenie ról – to my możemy zaproponować naszym mamom fajną bajkę – mądrą, ciekawą, wciągającą. Co wybrać dla mamy- mola książkowego?

1. Pogromca lwów

Camilla Läckberg znów zabiera swoich czytelników do rdzinnej Fjällbacki. Gdzie wprowadzi ich w klimat najlepszego w swoim rodzaju kryminału – jak zazwyczaj zaczyna się od wypadku – samochód potrącił roznegliżowaną kobietę pośrodku urokliwej, zaśnieżonej leśnej drogi. Kim jest ofiara? To zaginiona cztery miesiące temu Victoria, która przez ten czas poddawana była okrutnym torturom. I co gorsza, nie ona jedyna padła ofiarą makabrycznych procedur. Kto jeszcze ucierpiał? Jaki jest związek pomiędzy wypadkiem a śmiercią ojca Ericka Flacka, jednego z bohaterów? Odkryj tajemnice, które, choć skrywane przez lata, mają wpływ na teraźniejszość. Wydawnictwo Czarna Owca dawniej Jacek Santorski & Co – około 28 złPrezent dla mamy- książka

Zobacz więcej

Prezenty dla fana motocykli

Prezent dla motocyklisty - podkładka po nóżkę

Razem z piękną pogodą sezon oficjalnie się zaczął i na drogach słuchać charakterystyczne "wruum!" jakie wydają z siebie maszyny bad-boyów. Warkot silnika, wiatr we włosach (no, bez przesady, trzeba jeździć w kasku) i szeroka droga to wszystko czego motocykliści potrzebują do szczęścia. Jednak i oni miewają urodziny, imieniny, a czasami warto podarować im coś z tak prozaicznej okazji jak początek sezonu.

Wyprawa na plaże nie będzie straszna kiedy weźmiemy ze sobą… stópkę. Oczywiście na plaże nie możemy wjechać motocyklem, ale w każdym innym miejscu, gdzie podłoże parkowaniu nie sprzyja taka mała podpórka może uratować maszynę przed upadkiem.

Podkładka pod nóżkę motocykla – 39,99, lidor.pl

Zobacz więcej

Niebanalny prezent na wesele zamiast kwiatów

rtemagicc_dziecko_zamiast_kwiatow_uczennica_akademii_przyszlosci_01-png-png

Przyjęcia weselne niezmiennie kojarzą się z tańcem, dobrym jedzeniem, celebrowaniem młodej pary, ale i prezentami. Coraz częściej na zaproszeniach weselnych widnieją zabawne wierszyki dotyczące prezentów, a w głównej mierze – kwiatów. Cała sala staje się nimi zastawiona, a kilka dni później bezpowrotnie więdną – choć piękne w natłoku wydarzeń nikt nie zdąży się nimi nacieszyć. Dlatego młodzi szukają alternatywy prosząc o książki, dobry alkohol, pluszaki… Można jednak inaczej.

A gdyby tak podarować dziecko?

Kontrowersyjny pomysł, prawda? A jednak można – choć handel dziećmi jest zakazany istnieje luka w prawie mówiąca, że można je komuś podarować. Pewnie zastanawiacie się skąd wzięłam takie bzdury? Z Akademii Przyszłości jest to "ogólnopolski program, który za pomocą unikalnej metody pracy przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu"*. Piękna inicjatywa, która polega na pomocy dzieciom, które gorzej radzą sobie w szkole, są zniechęcone do nauki, często z domów dziecka. Wolontariusze – często studenci – pomagają im odrabiać lekcje, spędzają czas, pokazują jak się uczyć i że to wcale nie musi być nudne. Skoro wolontariusze to po co namawiam do "kupienia" dziecka? Otóż w "pakiecie" oprócz wolontariusza – tutora – jest również wyprawka szkolna, gala sukcesów, spotkania z ciekawymi osobami oraz odkrywcze podróże.

Zobacz więcej

Prezenty na Komunię 2015 powyżej 1000 złotych

Prezent na Komunię iPhone

Ostatni wpis komunijnego cyklu to świetna okazja żeby zaszaleć i pokazać Wam najbardziej ekstrawaganckie i  drogie prezenty. Dzisiaj nic nas nie ogranicza, więc sprawdźmy, co można kupić gdy cena nie jest problemem.

Produkty Apple

Nigdy nie wyjdą z mody i każdy za nimi szaleje. Chcesz być trendy? Postaw ‘I’ przed swoim telefonem, tabletem czy… zegarkiem. Fani gadżetów oszaleją na ich punkcie, a z pewnością zapomną też czym jest nuda – apple store oferuje tysiące aplikacji z grami, także takich, które nie tylko bawią, ale i uczą.

Zobacz więcej