JakiPrezent.pl

Wybieramy najlepszy prezent dla fotografa – doradza nasz ekspert od fotografii ślubnej: Kejraa Photograpy.

źródło: abduzeedo.com

Rozmawiamy o tym, co najlepiej wybrać na prezent dla fotografa – z młodymi i zdolnymi z Kejraa Photography. Nasi eksperci w tematyce fotografii ślubnej, narzeczeńskiej i eventowej polecają nam prezenty w dobrym guście i w unikalnym stylu. Jako graficzno-fotograficzny zespół na tym znają się najlepiej. Team Kejraa pomógł nam odszukać absolutne must have 2017 wśród gadżetów fotograficznych. Co tak naprawdę przydaje się fotografom?

Zobacz więcej

Top 10: prezent dla dziewczyny, który ucieszy każdą z nas

pomysł na prezent dla feministki

Prezent dla dziewczyny to czasem trudny orzech do zryzienia. Łatwo popełnić niezgrabny błąd. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Streetcom na grupie ponad 3 tysięcy kobiet największą pomyłką jest kupowanie na prezent dla dziewczyny sprzętu domowego (np. żelazko, odkurzacz, garnki) i artykułów spożywczych – aż 33% kobiet wskazało je jako najgorszą grupę podarunków. Czego pragną kobiety? My wiemy!  Zobacz więcej

Prezent dla aktywnej babci. Co kupić babci, która chce cieszyć się życiem?

aktywnababcia1

Niebawem świętować będziemy razem z jedną z najważniejszych osób w naszym życiu, czyli z babcią. Im bliżej do jej wyczekiwanego święta, tym mniej mamy czasu na znalezienie odpowiedniego upominku. Wiele osób wręczy w styczniu seniorkom książki, filiżanki lub zestawy do szydełkowania. Jeśli jednak twoja babcia mimo mijających lat wciąż jest wulkanem energii, z okazji Dnia Babci podarujmy jej coś specjalnego!

Zobacz więcej

Kolacja w ciemności? Sprawdziliśmy [relacja]

kolacja_w_ciemnosci_3

Jeśli myślisz, że Twoje wyobrażenia na temat tego jak wygląda kolacja w ciemności oddadzą to, co się podczas niej dzieje, to z dużym prawdopodobieństwem, i z całym szacunkiem – nie oddadzą. Albo oddadzą w 10% procentach. Tak było ze mną.

Przymierzałam się już długi czas,  żeby pójść i zasmakować jedzenia, którego nie widzę. Opowiem Wam o kolacji w ciemności, którą jadłam w Warszawie w restauracji Borprince, przy ul. Zgoda 1. Obiecuję – postaram się nie zepsuć Wam niespodzianki. Zobacz więcej

Prezent dla dziadka domatora

dziadekdomator

Prezent dla dziadka domatora potrafi czasami sprawić niemały kłopot. Dziadek domator to typ bliskiego seniora, który najlepiej czuje się w czterech ścianach, a swój dom traktuje jak fortecę i oazę spokoju. Jak przekonać go do wojaży, skoro „nie ma miejsca jak dom”? Wycieczki, vouchery, kursy – kupony na wszelkie aktywności nasz bliski domator prawdopodobnie schowa do szuflady.  W takim razie jaki prezent jest w stanie ucieszyć naszego miłośnika domowego zacisza? Już podpowiadamy.

Zobacz więcej