JakiPrezent.pl Blog

Prezenty na urodziny: wyjątkowe propozycje i inspirujące rady, jak uszczęśliwić drugą połówkę

W brew pozorom, czasem trudniej jest znaleźć pomysł na oryginalny prezent na urodziny dla męża bądź żony niż dla dalekiego znajomego. Żyjąc blisko z ukochaną osobą, dzieląc z nią codzienność, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego brakuje w jej garderobie, biblioteczce bądź kosmetyczce. Pokusa, aby z okazji rocznicy urodzin wręczyć solenizantowi prezent w postaci krawata czy też flakonu perfum, jest duża. Jednak nie tędy droga. Jeśli naprawdę chcemy uszczęśliwić i zaskoczyć swoją drugą połówkę, o wiele lepszym rozwiązaniem będą vouchery na niezapomniane przygody, czyli specjalne bilety umożliwiające obdarowanemu przeżycie wspaniałej przygody i rozwinięcie swoich pasji. Innym, równie udanym pomysłem będą spersonalizowane prezenty, czyli przedmioty z przesłaniem prosto z serca. A jeśli ukochany najwyżej ceni sobie dobry humor, koniecznie spraw mu z okazji jego święta śmieszny prezent. W tym poradniku przybliżamy najpopularniejsze i najciekawsze propozycje upominkowe. Przeczytaj i zainspiruj się!
Zobacz więcej

Prezenty na 50 urodziny – jak zainspirować osobę w kwiecie wieku do życia pełnią szczęścia?

Antoine de Saint-Exupery, autor „Małego Księcia” ukuł stwierdzenie, że „nigdy nie jest za późno, by coś zrobić, działać należy teraz”. No właśnie, wprowadzać w życie drobne rewolucje i realizować marzenia można zawsze, bez względu na wiek. 50 urodziny dla niektórych są symbolicznym początkiem starości, czasu, w którym nie wiele już może się zmienić. Rolą rodziny i przyjaciół jest wsparcie jubilata w przemianie myślenia. Niech poczucie nadziei i ciekawości tego, co nowe oraz chęć sięgnięcia po marzenia towarzyszy mu na co dzień. Jak to zrobić? Wspierające gesty czy motywujące rozmowy zawsze będą bardzo pomocne. Również huczna celebracja urodzin może zaowocować zmianą nastawienia. Urządzenie przyjęcia-niespodzianki, przygotowanie ciekawych atrakcji oraz oryginalne prezenty – oto przepis na pełne pozytywnych wrażeń świętowanie 50-tki. W tym poradniku prezentujemy sprawdzone i wyjątkowe pomysły na oryginalne prezenty dla świeżo upieczonego 50-latka. Zainspiruj się i obdarz bliską Ci osobę trafionym upominkiem.
Zobacz więcej

Prezenty na 40 urodziny: co wybrać, aby pomóc solenizantowi okiełznać kryzys wieku średniego?

Zjawisko kryzysu wieku średniego często traktowane jest z przymrużeniem oka, dla niektórych stanowi ono temat żartów i ironicznych uwag. Jednak gorsza kondycja psychiczna, problemy z odnalezieniem sensu życia oraz poczucie niespełnienia wynikające z dokonywanych podsumowań dotyka sporą część społeczeństwa po osiągnięciu połowy średniego czasu życia. Kryzys wieku średniego nie ma płci, dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, choć częściej odnotowuje się objawy kryzysu u tej drugiej grupy. Jak uchronić najbliższą osobę przed załamaniem? Niezwykle ważne jest otoczenie jej troską, ciepłym słowem, gestami pełnymi miłości. W pokonaniu poczucia wypalenia pomoże nowa pasja lub powrót do hobby z czasów młodości. W tym poradniku przedstawiamy całą gamę pomysłów na prezenty na 40 urodziny dla przyjaciółki, kolegi oraz drugiej połówki, które pomogą solenizantowi okiełznać kryzys wieku średniego i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Zobacz więcej

Prezenty na 18 urodziny – sentymentalnie, personalistycznie czy z humorem?

Jaki prezent na 18 urodziny kupić, by obdarowany mógł się z niego cieszyć przez długi czas? Jak trafić w gust świeżo upieczonego 18-latka? Warto wziąć pod uwagę, że czas, w którym młody człowiek osiąga pełnoletniość jest wyjątkowy i przełomowy zarazem, rządzi się swoimi prawami. Wówczas każdy dzień musi być intensywny, pełen ciekawych wydarzeń. Na pierwszym planie, w hierarchii zainteresowań, znajdują się przyjaciele, a głowa kreuje wciąż nowe plany na przyszłość. Wobec tego, upominki, które uszczęśliwią solenizanta powinny być zaprawione odrobiną szaleństwa i zapewniać mocne wrażenia oraz dobrą zabawę w gronie najbliższych. Jeśli nie masz pomysłu na udane prezenty na 18 urodziny dla siostry, brata lub swojej drugiej połówki, ten poradnik jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim moc inspiracji i konkretnych propozycji.

Zobacz więcej

9 pomysłów na stylowy i praktyczny prezent na Dzień Kobiet!

Skojarzenia z prezentem na Dzień Kobiet to w większości bukiet kwiatów. Stanie w kolejce do kwiaciarni jest jednak wątpliwą przyjemnością, a i panie z pewnością chciałyby czasem otrzymać bardziej oryginalny podarunek. W dobie nieograniczonych możliwości Internetu warto pomyśleć o prezencie dla ukochanej kobiety, który pozytywnie wyłamie się z utartego schematu. Podpowiadamy jaki stylowy i praktyczny prezent na Dzień Kobiet zdobędzie jej serce.

Zobacz więcej

TOP 200 prezentów dla dzieci

Najważniejsze pytanie ever – jaki prezent dla dziecka? Tym trudniejsze, że wiele dzieci zazwyczaj wszystko ma. Poniżej przedstawiamy kompendium wiedzy zgromadzonej przez naszych blogerów dotyczących inspiracji na prezent dla dzieci, czas z dzieckiem, pomysłów na rozwojowe aktywności i zabawy. Zobaczcie sami.

Zobacz więcej

TOP 30 prezentów na Mikołajki dla geeka

Jaki prezent na mikołajki dla geeka? Dla nastolatka, dla chłopaka? Czy wiecie, że w ciągu dekady działalności wystawiliśmy w JakiPrezent.pl blisko 15 tysięcy różnych, odjechanych gadżetów. Były wśród nich gadżety na USB, ipody, budziki nie z tej ziemi, przy których pobudka była słodką zabawą.

Wiele z tych mikołajkowych prezentów odwołuje się do kinowych hitów – na ich kanwie powstawały planszówki, plakaty, zabawki i różne gadżety. Przypominamy Wam je, część z nich nadal można kupić. Zobacz więcej

TOP 50 gadżetów dla kobiety modnych dekadę temu

Gadżety dla kobiety

Tak jak moda się zmienia, a nawet często powraca w liftingowanych formach, tak samo świat gadżetów odnotowuje swoje największe gwiazdy. Są takie gadżety, które są hitem przez pół roku, oraz takie, które królują na listach bestsellerów latami. W JakiPrezent.pl przez lata obserwowaliśmy zmieniające się mody i fale w gadżetach dla kobiet. Żeby te wszystkie fajne rzeczy nie odeszły bezpowrotnie, zebraliśmy je dla was w zestawienie. Poszczególne z nich przywodzą nam myśl jakiś fajny czas lub wydarzenie – czy Wy także macie swoje sentymentalne gadżety?
Zobacz więcej

TOP 50 prezentów dla domatorki

Co myślisz, kiedy słyszysz słowo domatorka? Kobieta lubiąca swój dom i przedkładająca spędzanie domowe ognisko nad liczne wyjścia i spotkania? Tak! Ale domatorka też też kobieta lubiąca ładne rzeczy – w domu i w urodzie. Dbająca o otoczenie i detale, które sprawiają, że inni widzą w jej mieszkaniu przytulny, przyjazny azyl. Zatem prezenty dla domatorki to nie tylko akcesoria do domu, ale też przedmioty, które pomogą jej załapać inspirację na fajny czas w domu, biżuteria, którą pokocha jak własną skórę i przydatne akcesoria, którymi będzie się cieszyć ze swoimi gośćmi. Zobacz więcej