JakiPrezent.pl Blog / 6 pomysłów na zabawkę od św. Mikołaja

6 pomysłów na zabawkę od św. Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia od zarania dziejów kojarzą się… z prezentami, zwłaszcza tym najmłodszym. Dzieci od samego rana wypatrują pierwszej gwiazdki na niebie po to, aby pod choinką móc odnaleźć swój wymarzony, wyśniony, idealny prezent.

Dzieci przez wiele miesięcy piszą listy do św. Mikołaja z prośbą o upragnioną zabawkę. Może to być maskotka, przytulanka, ciekawa gra, lalka, samochód, klocki i wiele, wiele innych.

Wyjątkowych, pełnych radości Świąt najbardziej wyczekują dzieci. Jeżeli nie wybraliście jeszcze odpowiedniego prezentu dla swojej pociechy, postaram się ułatwić Wam ten wybór. Zaprezentuję Wam najmodniejsze prezenty na święta w 2013 roku, które sprawią na pewno wiele radości każdej dziewczynce i każdemu chłopcu!

Każde dziecko marzy o własnym koniku na biegunach. Jednak te klasyczne już dawno odeszły do lamusa. Obecnie sklepy z zabawkami proponują przeróżne kształty oraz kolory koników na biegunach, niemniej jednak idea od lat pozostaje taka sama. Jako prezent na tegoroczne święta dla najmłodszych dzieci doskonale sprawdzi się śliczny różowy bujaczek.

Konik wykonany jest z przyjemnego i delikatnego w dotyku pluszowego materiału, a płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. Całość utrzymana w żywej, przyjaznej dla Twojej pociechy kolorystyce.

Dzięki zastosowaniu dobrze dopasowanego fotelika również mniejsze dzieci mogą korzystać z zabawki bez ryzyka, że spadną – standardowe koniki na biegunach przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Ten bujaczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18-stu miesięcy. Pod ścisłą opieką osoby dorosłej z bujaczka mogą korzystać również młodsze dzieci. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy – na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie. Dodatkowo po naciśnięciu łapki, konik będzie grać, co będzie stanowić dodatkową atrakcję dla dziecka.

Konik na biegunach

Różowy konik na biegunach – cena: 239,00 zł

Cudownie jest, jeżeli pobudzasz wyobraźnię swojego dziecka bawiąc się z nim. Wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie wolnego czasu jest zestaw pacynek Złotowłosa i Pinokio. Dzięki nim będziecie mogli stworzyć Wasz własny, domowy teatrzyk, dzięki któremu rozwiniesz kreatywność swojej pociechy i nauczysz ją wczuwania się w różne role.

Pacynki na palec Złotowłosa i Pinokio to zestaw kukiełek, w którego skład wchodzą: Złotowłosa, 3 misie, Pinokio oraz Giuseppe. Zestaw jest idealny do odtworzenia znanych bajek, ale i wymyślenia własnych ich wersji lub całkiem nowych historii.

Pacynki

Zestaw pacynek dla dzieci – cena: 39,00 zł

Warto także rozwijać zdolności artystyczne Waszej pociechy. Doskonałym pomysłem na Bożonarodzeniowy prezent jest interaktywne pianinko dla dzieci w kształcie kotka. Dzięki niemu Wasze dziecko będzie mogło grać, komponować, nagrywać a później odtwarzać i śpiewać co im się tylko zamarzy.

Pianinko ma wyjątkowe funkcje bardzo przydane dla Twojej pociechy:

– naśladuje brzmienie 5 różnych instrumentów i 5 różnych rytmów muzycznych,

– odtwarza 20 znanych piosenek,

– zawiera 7 zabawnych "kocich" melodii,

– zawiera także książeczkę z tekstami piosenek,

umożliwia regulację głośności, rytmu i tempa,

– posiada mikrofon wyciągany i wciągany automatycznie,

– umożliwia nagrywanie własnych kompozycji,

– a do tego jest naprawdę śliczny!

Pianinko dla dzieci

Pianinko dla dzieci – cena: 175,00 zł

Prawdziwym hitem wśród choinkowych prezentów dla niemowląt jest tort z pieluszek zapakowanych w zestaw małego kibica.

W skład tortu wchodzą: 40 pieluszek jednorazowych, pluszowy miś, a także body niemowlęce.

Zestaw jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonany. Może być jednocześnie zabawką i dekoracją pokoju dla małych i tych nieco większych dzieci.

Pieluszkowy tort

Pieluszkowy tort – cena: 89,00 zł

Każda dziewczynka marzy, aby mieć swój własny sklepik. Love My Street to seria interaktywnych namiotów do zabawy, które razem tworzą wyjątkową ulicę, gdzie można znaleźć wszystko, co niezbędne. Sklep jest namiotem wyposażonym w monety, ciasteczka czy szufladkę na pieniądze. Oprócz tego w komplecie znajduje się lada oraz łańcuszek niezbędny do połączenia kolorowych namiotów. Stwórz swojemu dziecku wyjątkową okazję, aby mogły zobaczyć jak wygląda dorosłe życie bawiąc się przy tym doskonale. Namioty są niezwykle funkcjonalne – po zakończeniu zabawy można je złożyć w małe, łatwe do przechowywania pudełko.

Namiot sklep

Namiot sklep – cena: 196,00 zł

Jeśli Twoje dziecko nie może usiedzieć w jednym miejscu postaw na nadmuchiwany walec do turlania.

Ta interakcyjna zabawka świetnie pobudza wyobraźnię dzieci oraz pozwala na doskonalenie koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Walec ma idealną wielkość dla dzieci, które mogą przechodzić na jego drugą stronę albo zostać w środku i toczyć się razem z walcem.

Walec do turlania – cena: 199,00 zł

Podaruj swojemu dziecku wyjątkowy i niepowtarzalny prezent! Taki, z którego na pewno będzie zadowolone, o którym marzyło, z prośbą o który pisało listy do św. Mikołaja.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym możemy podarować radość najbliższym. Jeśli Wasze dzieci nie poprosiły św. Mikołaja o zbyt wygórowane prezenty, warto postarać się, aby spełniły się ich oczekiwania. Dlatego postaw na prezenty, które typowane są jako hity 2013 roku!

O autorze Wszystkie posty

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO