Angry Birds – gadżet dla wybrednych

Śmiało można powiedzieć, że Angry Birds jest jedną z najpopularniejszych gier na smartfony. Jeżeli chciałbyś przenieść swoje umiejętności w tej grze na wyższy poziom to zachęcam do przyjrzenia się nowemu gadżetowi stworzonemu przez Simona Forda. Jest to elektroniczna proca, która po podłączeniu do komputera poprzez standardowy port USB pozwala w bardziej namacalny sposób przechodzić przez kolejne etapy rozgrywki.

Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi możliwe jest dokładne zbieranie danych o kącie nachylenia i poziomie rozciągnięcia gumy procy tak, aby rzeczywiste ruchy gracza mogły być dokładnie przeniesione do gry. Ten nowatorski pomysł z pewnością zapewni dużo dobrej zabawy!

Jeżeli rozpiera Cie ciekawość jak w rzeczywistości działa ten gadżet to zapraszam do obejrzenia poniższego materiału filmowego.

###NEWS_VIDEO_1###

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Michał

Michał

Zadeklarowany wyznawca religii Jedi. W wolnych chwilach kolekcjonuje płyty nagrobne. Interesuje się sztuką późnego rokoko. Ma awersję do sportu od czasów, kiedy w dzieciństwie spadł z roweru bez siodełka. Mistrz zachodniej sztuki walki – Power Rangers, oraz wschodniej – Jewjitsu. Posiadał konto na Facebooku'u w czasach, kiedy wszyscy siedzieli jeszcze na Naszej Klasie.