Co zrobić, aby Wasza kuchnia nie była nudna?

Jeśli uważasz, że Twoja kuchnia stała się zwykła, szara i monotonna – najwyższa pora, żeby to zmienić! Najlepiej zacząć od najbardziej popularnego urządzenia w każdej kuchni, czyli od lodówki. Do lodówki zagląda każdy, na lodówkę uwagę zwraca również każdy!

Co myślisz o tym, żeby Twoja lodówka nabrała kolorów, wyrazistości i charakteru? Czy wyobrażasz sobie, że co kilka dni możesz stworzyć sobie zupełnie inną lodówkę, w zależności od Twojego nastroju bądź fantazji. Twoja lodówka może być ozdobiona serduszkami, cukierkami, ciastkami bądź też widokami z różnych ciekawych miejsc. To, jaką stylizację nadasz swojej lodówce zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Na rynku dostępne są wyjątkowe maty magnetyczne będące magnesami na lodówkę, które wykonywane są na wymiar Twojej lodówki. Wydruk dodatkowo laminowany jest laminatem matowym lub błyszczącym. Do dyspozycji masz ponad 300 wzorów. A najlepsze jest to, że w dowolnym momencie możesz założyć i zdjąć matę, zastępując ją na przykład inną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoja kuchnia nigdy nie będzie nudna a Ty możesz bawić się w prawdziwego dekoratora wnętrz. Pamiętaj, ze Twoja wyobraźnia jest niczym nieograniczona!

Naklejki i maty na lodówkę wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu masz pewność ich wytrzymałości. Nie musisz też obawiać się o blaknięcie czy trwałe zabrudzenia. Produkty pokryte zostały specjalnym laminatem zabezpieczającym. Nie są im straszne silne zabrudzenia, zadrapania czy rysy. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, by przywrócić pierwotny wygląd.

Co powiesz na soczyste owoce na Twojej lodówce? Od razu ślinka cieknie na taki widok. Od dziś Twoja lodówka może być ozdobiona zdrowymi cytrusami, które będą Ci przypominały o tym, że witamina C to podstawa zdrowego trybu życia!

Mata magnetyczna na lodówkę owoce

Mata magnetyczna na lodówkę owoce – cena: 149,00 zł

Źródło: http://jakiprezent.pl/prezent/382282-mata-magnetyczna-magnes-na-cala-lodowke

A może preferujesz smakowite i pachnące truskawki? Jak cudownie jest popatrzeć na lodówkę, która wygląda tak stylowo i gustownie. A tę truskaweczkę aż miałoby się ochotę schrupać.

Mata magnetyczna na lodówkę truskawka

Mata magnetyczna na lodówkę truskawka – cena: 149,00 zł

A teraz propozycja dla prawdziwych łasuchów! Kto z nas nie lubi kolorowych drażetek? Aż od samego patrzenia buzia się uśmiecha.

Mata magnetyczna na lodówkę draże

Mata magnetyczna na lodówkę draże – cena: 149,00 zł

Te i inne propozycje stylizacji dla Waszej lodówki w postaci mat magnetycznych odnajdziecie na: oklejaj.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO