Dla niej na święta – prezent dla miłośniczki pięknego makijażu

Total
0
Shares

Podręczników o makijażu znajdziemy wiele. Tyczy się to także instrukcji, filmików, które może stworzyć każda dziewczyna, która potrafi chociaż poprawnie się umalować. Trudno tu jednak mówić o makijażu jako sztuce, a właśnie o niej będzie niniejszy wpis. Kierujemy go do tych dziewczyn, które chcą wiedzieć więcej. Jeśli w makijażu jesteś osobą ambitną, lubisz zgłębiać temat, bawić się tą sztuką, to ta propozycja na pewno Ci się spodoba. "Pałac  kolorów. Magia makijażu" to ekskluzywnie wydany album o makijażu nie tylko dla wizażystów.Znajdziemy w nim instrukcje, zasady i sztuczki, które przydadzą się do tworzenia profesjonalnego i  wręcz artystycznego makijażu. Autorka albumu Dorota Kościukiewicz-Markowska to doświadczona wizażystka,i, jak zobaczycie w albumie mistrzyni makijażu artystycznego.

 

Przepiękne, kolorowe zdjęcia, jedwabny papier, złocone brzegi, tytuł tłoczony złotem, metaliczne tła oraz bardzo wysoka jakość edytorska albumu sprawia, że jest to luksusowa pozycja, obok której nie łatwo przejść obojętnie. To niezwykła książka o makijażu, w której baśń o pięknych księżniczkach staje się namacalną rzeczywistością złożoną z mieniących się barw, fantastycznych tekstur i skrzącego światła. To pozycja dla każdej pani i dziewczyny, która wierzy, że królową może być nie tylko odległa gwiazda filmowa, ale i ona sama. Dzięki Pałacowi Kolorów oraz prezentacji ponad 40 makijaży dziennych i wieczorowych ukazanych na przykładzie ?zwykłych? kobiet, każda z nas może nabrać rozmachu w kreowaniu własnej osobowości?

 

"Pałac kolorów" to również pozycja dla wizażysty-artysty, któremu nieobcy jest dotyk koloru. Poprzez jego czucie wyraża on siebie w najpiękniejszym akcie tworzenia, jakim jest ozdabianie ludzkiego ciała, a także wydobywanie na światło dzienne jego ponadczasowego piękna. W części Fashion znajdzie on ponad 90 zdjęć, na których makijaż wychodzi poza wszelkie schematy, dowodząc po raz kolejny, że stał się sztuką na równi z malarstwem, muzyką czy rzeźbą.

 

Album do nabycia na www.prezenty.palackolorow.pl

Artykuły podobne