Drobny upominek dla fana wspinaczki

Total
0
Shares

Twój mężczyzna uwielbia się wspinać. Bardzo często bywa na ściane i ma właściwie wszystkie potrzebne do wspinaczki sprzęty. Kupienie mu czegoś większego nie będzie proste ? z pewnością sam wie najlepiej, czego dokładnie potrzebuje. Istnieje jednak kilka rzeczy, które mogą być dla niego świetnym upominkiem.

Klucze muszą być bezpieczne

A co kojarzy się zapalonemu fanowi wspinaczki z bezpieczeństwem? Karabińczyk. Ten mały, niezakręcany, przeznaczony przede wszystkim do mocowania woreczków sprzętowych, może bardzo dobrze sprawdzić się jako breloczek do kluczy. I nikt nie będzie miał wątpliwości, skąd twój wybranek ma taką muskulaturę!

Drobny_upominek_dla_fana_wspinaczki_karabinczyk

fot. wspin.net

Możesz także zadbać o to, żeby klucze były w dobrym miejscu, kiedy twój ukochany będzie w domu. Taki wieszak na klucze to gadżet, który na pewno sprawi mu radość.

Drobny_upominek_dla_fana_wspinaczki_wieszak

fot. domplusdom.pl

Trening nie tylko na ściance

Dobrze wytrenowane ręce to podstawa wspinaczki. Zadbaj, żeby twój partner mógł ćwiczyć przedramiona przy wielu okazjach ? podczas oglądania telewizji, stania w kolejce czy jazdy tramwajem. Ten niewielki i prosty gadżet pomoże mu pozostać w dobrej formie. A przecież w zdrowym ciele zdrowy duch!

Drobny_upominek_dla_fana_wspinaczki_sciskacz

fot. e-pamir.pl

Siła to nie wszystko

Nawet najsilniejsze mięśnie nie podołają, kiedy ręce będą ześlizgiwać się ze skał. Dlatego każdy amator wspinaczki powinien mieć zawsze przy sobie magnezję. Zadbaj, żeby twój mógł trzymać ją przy sobie bez obaw, podarowując mu specjalny woreczek. Filcowa wyściółka w środku ułatwi równomierne magnezjowanie

Drobny_upominek_dla_fana_wspinaczki_woreczek

fot. e-pamir.pl

Najważniejsze wyposażenie każdy fan wspinaczki z pewnością woli zapewnić sobie sam ? w końcu to często sprzęty decydujące o jego bezpieczeństwie. Istnieje jednak wiele rzeczy, które może nie są niezbędne, ale z pewnością umilą życie twojemu sportowemu zapaleńcowi.

Artykuły podobne