W Polsce od ładnych paru lat panuje na to moda. Znużeni dotychczasową karierą aktorzy postanawiają, że stworzą nowy, własny teatr i z reguły osiągają swój cel. Jak wiadomo, dzieci często marzą o karierze filmowej lub na scenie. Jeśli zatem Twoja pociecha lubi występy w przedszkolnych przedstawieniach, przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie i na dodatek ma talent do wcielania się w najróżnorodniejsze postacie, warto pomyśleć nad tym, żeby pomóc jej w przygotowaniu własnego teatrzyku.

Oto zestaw z serii ?zrób to sam?. Służy do własnoręcznego stworzenia pacynek i teatru. Lalki można nawet w dowolny sposób ozdobić. Filcowe szablony tylko czekają, aż kreatywne dziecko chwyci je i z błyskiem w oczach rozpocznie akt kreacji. Spod niewielkich dłoni wyjdą być może wielkie arcydzieła, które zagrają wybitne role pod okiem małego reżysera i aktora w jednym. W zestawie znajduje się też pięć gotowych pacynek, tekturowy teatr i stojaki do samodzielnego montażu, a także samoprzylepne oczy.

Taki prezent z pewnością dostarczy wspaniałej zabawy i zachwyci zarówno latorośl, jak i rodzinę, która będzie miała tę niezmierną przyjemność podziwiania rozwijającego się talentu scenicznego.  

Kupisz w: Paka dla Dzieciaka

Cena: 36 zł

Artykuły podobne

10 kreatywnych sposobów, by zachować wspomnienia z dzieciństwa [DIY]

Łapiesz się za tym, że Twoje dziecko rośnie i zmienia się w niesamowitym tempie? Chciałabyś, aby pewne etapy jego rozwoju trwały jak najdłużej, żeby móc się nimi jeszcze nacieszyć? Cóż,…
Zobacz więcej ...