JakiPrezent.pl Blog / Kąpiel żelowa Gelicity Spa

Kąpiel żelowa Gelicity Spa

Zazwyczaj staram się, żeby kupowane przeze mnie prezenty nie powtarzały się. Lubię za każdym razem obdarowywać najbliższych czymś innym. Jednak nie zawsze… Oto jeden z wyjątków. Kiedy po raz pierwszy wręczyłem tę magiczną miksturę, wszyscy po jej użyciu marzyli, żeby znów się nią rozkoszować, więc dosyć często ją kupuję (dla siebie też :).

Wyobraź sobie kąpiel w żelu, pachnącym lawendą, jaśminem i bergamotką. To nie jest fantazja. Dzięki Gelicity Spa to może stać się rzeczywistością. Wystarczy wsypać zawartość saszetki do wanny, by po chwili woda przemieniła się w gęsty, aromatyczny, ciepły żel (utrzymuje ciepło aż trzy razy dłużej niż woda!). Wylegiwanie się w nim daje niesamowite uczucie przyjemności, relaksuje, oczyszcza pory, rozgrzewa mięśnie i stawy… Jednym słowem – spa! I to we własnym domu. Po kąpieli proszek z drugiej saszetki zamienia z powrotem żel w wodę. Mmm, gorąco polecam! Niech woda żelem się stanie.

Kupisz w: Future Toys

Cena: 49,90 zł

O autorze Wszystkie posty

Prezenter

Prezenter

Piotr – pasjonuje się prezentami. Pisze przepiękne (ach, ta wrodzona skromność...), przyzwoite (nieprzyzwoite też) posty. Pała sympatią do przeróżnych gadżetów. Posiada w domu sporą kolekcję przedmiotów, o których tworzy teksty. Piekielnie pragnie zarazić całą Polskę swoim zamiłowaniem do pomysłowych, niebanalnych podarunków. Potem, kiedy już rozpęta się epidemia prezentomanii, z poczuciem wypełnionej misji poświęci swe życie na spełnianie marzeń o drewnianym domku w Tatrach i na Malediwach...