JakiPrezent.pl Blog / Kino domowe w rozsądnej cenie

Kino domowe w rozsądnej cenie

Rozsądna cena to rzecz względna. Dla kogoś bowiem wydatek w wysokości tysiąca, tysiąca dwustu złotych na zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu-Ray to absolutne maksimum, jakie może przeznaczyć na tego typu zakup, natomiast dla kogoś innego i pięć tysięcy nie stanowi większego problemu.
Trudno zatem stworzyć artykuł z cyklu „dobre i tanie kina domowe”, który by satysfakcjonował wszystkich. Dlatego też godząc się na to, że nie wszyscy będą „zachwyceni” naszymi poleceniami, przedstawimy kilka zestawów naszym zdaniem będących godnymi etykiety „wysoka jakość, rozsądna cena”.

Blu-Ray 3D Panasonic BTT-195

Powiedzmy sobie od razu to nie Pioneer LX01BD. Ani nawet Onkyo HTE 607-BD507 Black Trend 800. Ale za to bardzo przyzwoity kompakt, w którego skład wchodzą: odtwarzacz Blu-Ray 3D, amplituner, a także pięć głośników 5.1 (o telewizor, względnie projektor HD musimy już postarać się we własnym zakresie). Prosty i niezawodny sprzęt, który nie wydrenuje nam kieszeni, bo cena zestawu wynosi około 1 300 zł, ale też raczej nie przyniesie nam doznań estetycznych na miarę tych, które gwarantują wyżej wspomniane produkty konkurencji Panasonica.

Niewielkie kino Philips HTB5570D

Philips potrafi stworzyć naprawdę dobry sprzęt w oparciu o swoje autorskie patenty, czego przykładem zestaw głośnikowy Fidelio wykorzystujący technologię Ambisound. Co prawda nie znajdziemy ich w zestawie kina domowe model HTB5570D, ale za to otrzymamy solidny produkt, który dzięki swej mocy oraz rozwiązaniom technicznym kryjącym się pod nazwą Crystal Clear Sound może nasze poczciwe mieszkanie zamienić w prawdziwa sale kinową.
Co prawda Philips HTB5570D jest droższy od wyżej opisywanego produktu Panasonica, gdyż kosztuje niecałe dwa tysiące złotych, ale to wciąż cena, na która przeciętny Kowalski jest w stanie sobie pozwolić.

Samsung ht-f9750wen

A teraz ukłon w stronę posiadaczy nieco zasobniejszych portfeli i w związku z tym inaczej niż zwykły zjadacz chleba definiujących zwrot „w rozsądnej cenie”. Samsung ht-f9750wen to bowiem zestaw kina domowego, który kosztuje około 6 900zł. Ale czego tu nie ma? Głośniki z membraną CIPD, 1330W mocy całkowitej, Technologia BD Wise… itd. itp. Mówiąc krótko, sprzęt wart swej ceny, który warto mieć w swym domu.

O autorze Wszystkie posty

Joanna

Joanna

Z pasją wyszukuje ciekawe tematy, którymi dzieli się z czytelnikami. Uwielbia pisać o dawaniu, ta idea jest jej bliska, ale tematy z nutą bon chic, bon genre to jej ewidentna miłość. Kocha Francję za jej styl, pejzaże i kuchnię prowansalską. Chętnie wpada na francuskie strony i przybliża francuski punkt widzenia. Resetują ją domowe popołudnia i muzyka, a jak rusza w drogę, to tylko rowerem.