Nie od dziś jest wiadomym, że lalka w życiu każdej małej dziewczynki jest bardzo ważna. Bawiąc się lalką naśladuje swoją mamę, ucząc się w ten sposób odpowiedzialności i opiekuńczości. Obecnie dostępnych na rynku jest wiele lalek funkcyjnych dla twojej małej księżniczki. Jednak przy wyborze powinniśmy się kierowac tym by lalka nie była zbyt skomplikowana w zabawie. Lalki funkcyjne przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Szeroką gamę wyboru posiada niemiecka firma Zapf Creation specjalizująca się głównie wyrobem lalek funkcyjnych. Najnowszą propozycją tej firmy jest Lalka Magiczne Karmienie 

Zabawa lalką Baby Born Magiczne Karmienie może okazać się wspaniałą zabawą dla "małej mamusi". Posiada wiele funkcji:

– sama zasypia gdy tylko dostanie smoczek, który jest dołączony do zestawu

– pije ze swojej butelki

– je swoje jedzenie (w tym swoje ulubione malinowe lody)

– moczy pieluszki i korzysta ze swojego nocniczka

– rusza rączkami i nóżkami

– może być kompana

– płacze łezkami

Lalka Baby Born Magiczne Karmienie

Do lalki zostały dołączone liczne akcesoria: Baby Born pokarm, pieluszka, butelka, miseczka z łyżeczka, nocniczek, smoczek, lód brudzący buzię, chusteczka.

Lalka Baby Born Magiczne Karmienie

Cena: 179 zł

Kupisz w sklepie: Milutek.pl

Ciekawą propozycją tego producenta może też okazać się Lalka Chou Chou Wylecz mnie Mamo.

Lalka Chou Chou Wylecz Mnie Mamo

Ta niezwykła lalka może nauczyć małą mamusie troskliwej opieki podczas choroby, którą twoje dziecko rozpozna, gdy zabawka zacznie kichać i kaszleć. Gdy jej policzki zaczynają różowieć, oznacza to, że temperatura jest podwyższona i będzie konieczność podania syropku. Wtedy Chou Chou poczuje się lepiej i od razu zacznie gaworzyć. Mała mamusia będzie mogła zbadać lalkę za pomocą otoskopu. Kiedy użyje szpatułki do gardła Chou Chou powie jak prawdziwe niemowlę "Aaa".Podczas karmienia lalka wydaje odgłosy ssania. Do lalki również zostały dołączone akcesoria: butelka, smoczek, łyżeczka, buteleczka z magicznym lekarstwem, otoskop, szpatułka do badania gardła.

Lalka Chou Chou Wylecz Mnie Mamo

Cena: 149 zł

Kupisz w sklepie: Czaszabawy.pl

 Te i inne lalki znajdziesz także w wyszukiwarce prezentów JakiPrezent.pl

Artykuły podobne