Przydatny prezent na 18

Total
0
Shares

Osiemnastki mają to do siebie, że jest ich bardzo dużo w krótkich odstępach czasu. Bywa, że trzeba pojawić się na jakiejś co tydzień. A każdy, nawet najbardziej kreatywny umysł wystrzela się kiedyś z pomysłu. Jeżeli wybierasz się na osiemnastkę, ale nie masz już zielonego pojęcia, jaki prezent ze sobą zabrać, być może poniżej znajdziesz natchnienie.

 

Dozwolone od lat osiemnastu

Co kojarzy się z pełnoletnością? Możliwość legalnego spożywania alkoholu! Dla wielu młodych ludzi to jeden z najważniejszych elementów wejścia w dorosłość. Jeżeli organizatorem imprezy, na którą się wybierasz, jest ktoś lubiący zabalować, zaskocz go imprezową ruletką. Dzięki niej każdy kolejny szot będzie okraszony świetną zabawą i gromkim śmiechem. Bądźcie jednak uważni, bo hazard i alkohol mogą okazać się zabójczym połączeniem. No, na szczęście to nie rosyjska ruletka.

fot. toys4boys.pl

Starość nie radość

Nikt nie lubi myśleć o tym, że z każdym kolejnym rokiem staje się coraz starszy. Świętujemy urodziny, ale staramy się odepchnąć od siebie myśl, że czas nie leci wstecz… zaraz, chwila. A może by tak sprawić, żeby leciał? Jeżeli osoba, na której osiemnastkę się wybierasz, jest przerażona, że już niedługo nie będzie mogła używać kremów under twenty, a jej zmarszczki staną się coraz bardziej widoczne, podaruj jej magiczny zegar cofający czas. Niech staje się coraz młodsza!

Przydatny_prezent_na_18_zegar

fot. toys4boys.pl

Dorosłość potrafi zestresować

Egzaminy na prawo jazdy, matura, poszukiwania pracy, kredyt… żadna z tych rzeczy nie kojarzy się najlepiej. Dorosłość to nie tylko nowe przywileje, to także cała masa obowiązków, które potrafią zestresować. A co odstresowuje najlepiej? Każdy mężczyzna wie, że odpowiedź może być tylko jedna ? ugniatanie cycuszków. Teraz jednak nie trzeba przez cały dzień maltretować partnerki, żeby poczuć się lepiej. Podaruj gospodarzowi osiemnastki antystresowe cycuszki i uratuj jego dziewczynę przed siniakami.

Przydatny_prezent_na_18_antystresowe_cycuszki

fot. toys4boys.pl

Gadżet na wyprawę

Z osiemnastką często wiążą się prawo jazdy i pierwszy samochód. Świat wydaje się dużo bardziej otwartym miejscem, kiedy można po prostu usiąść za kierownicą i jechać przed siebie. Zawsze jednak warto pamiętać, żeby dobrze przygotować się na taką wyprawę. Doświadczenie uczy, że jedną z najważniejszych rzeczy, które zawsze należy mieć przy sobie, jest telefon. Ale co zrobić, kiedy samochód odmówi współpracy gdzieś w szczerym polu, a telefon ? jak na złość ? akurat się rozładuje? Z pomocą przychodzi awaryjna ładowarka Powerbank Mini, która może być idealnym prezentem na osiemnastkę.

Przydatny_prezent_na_18_powerbank

fot. toys4boys.pl

Nie masz pomysłu? Kup Kubek!

Każdy lubi mieć coś swojego. Własnego, prywatnego, spersonalizowanego. Coś, o czym się wie, że jest nasze i dobrze nas określa. Nie muszą to być wcale wielkie rzeczy. Wystarczy chociażby kubek, z którego każdego ranka będziemy pić kawę. Przyjemność, jaką o wczesnej godzinie niesie ze sobą ten zbawienny napój będzie jeszcze większa, kiedy będzie pity z odpowiedniego naczynia.

Przydatny_prezent_na_18_antystresowe_kubek

 

fot. pinterest.com

Mam nadzieję, że rozwialiśmy0 twoje wątpliwości co do tego jakie prezenty pociągają dzisiejszych 18 latków! Masz lepszy? Podziel się nim w komentarzu!

Artykuły podobne