Nie tylko zegarek czy tradycyjne męskie spinki do mankietów goszczą w męskim ubiorze. Coraz częściej faceci sięgają po coś bardziej odważnego, oryginalnego, a do tego również użytecznego. Już teraz możesz sprezentować mu wyjątkowy gadżet w postaci skórzanej bransoletki, zawieszki w postaci kompasu, otwieracza do butelek czy bransolety survivalowej. 

Elegancka biżuteria może stać się niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju podarunkiem. Serce czy krótki tekst ?Kocham Cię? znaczyć będą więcej niż tysiąc słów. Wybierz naszyjnik lub bransoletę, wymyśl grawer lub wykorzystaj nasze propozycje, do tego zapakuj ją w stalowe pudełko, wybierz karteczkę z życzeniami i idealny prezent gotowy.Biżuteria dla mężczyzn wykonana jest ze stali nierdzewnej 316L , naturalnej skóry lub praktycznego kauczuku. Stal jubilerska  nie rdzewieje, nie traci blasku, jest antyalergiczna i nie zawiera związków niklu. Do tego jest praktyczna i elegancka.

Jeżeli chcesz zrobić prezent nie tylko dla Niego, ale również dla siebie, obejrzyj wyjątkową kolekcję zawieszek dla Dwojga sygnowanych sentencjami o miłości. Naszyjniki w postaci puzzli, serca czy połówek krzyżyków, to pomysł na uroczyste okazje takie jak Walentynki, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet czy Gwiazdka.

Gdzie: MęskaBiżuteria.pl

Ile: ceny od 20 zł

Artykuły podobne

Mucha biało-czarna

   Do zestawu prawdziwego gentlemana wbrew pozorom nie należy tylko koszula, garnitur i krawat. Ważne miejsce powinna też zajmować muszka.     Muchy są kwintesencją elegancji. Zakładając je zawsze mam poczucie…
Zobacz więcej ...

Rękawice palacza

    Prezent na przymrozki, ale w perspektywie – na przyszłą zimę. Marzniesz na dworze z wyciągniętymi rękami, w których trzymasz papierosa? Czas to zmienić! Wystarczy, że zakupisz rękawice palacza. W…
Zobacz więcej ...