Ucz się angielskiego!

Total
0
Shares

Masz problemy z językiem w szkole? Nie masz czasu na korepetycje lub po prostu chcesz się nauczyć Angielskiego? Żaden problem, szczególnie, że możesz to zrobić nie wychodząc z domu. To czego potrzebujesz to duży zapas chęci i samozaparcia, a zaczniesz mówić w ciągu kilku tygodni! Sprawdź pomoce naukowe, które pomogą Ci opanować język

Ucz się od podstaw

Skoro nie lubisz uczyć się na pamięć z pewnością pomoże Ci właśnie ten zestaw! Pudełko pełne fiszek z najbardziej podstawowymi słówkami i zwrotami, doskonałe do rozpoczęcia nauki. Co jest w tym małym pudełku?

  • 250 fiszek z praktycznymi słowami i zwrotami oraz obrazkami ułatwiającymi zapamiętywanie
  • 50 ćwiczeń, zadań i krzyżówek, które utrwalą Twoją wiedzę
  • 50 minut wyraźnych nagrań native speakerów, dzięki którym opanujesz poprawną wymowę
  • 2 kolorowe przekładki zmieniające naukę we wciągający quiz

Słownictwo związane z domem i życiem w mieście, codziennymi czynnościami, zakupami, odżywianiem i określaniem czasu.

ucz_sie_angielskiego_fiszki

Ucz się czytając literaturę piękną

Wielki Gatsby… z angielskim! Jedna z najwybitniejszych powieści amerykańskich autorstwa Francisa Scotta Fitzgeralda to zarazem interesująca lektura i doskonały materiał edukacyjny.
W odróżnieniu od tradycyjnych podręczników, nauka oparta na książce mistrza pióra daje czytelnikowi bezpośredni kontakt z naturalnym językiem. Co więcej, wciągająca treść powieści sprawia, że każda lekcja jest nową przygodą i przyjemnością.  Nowatorski kurs opracowany na podstawie oryginalnego tekstu powieści ?The Great Gatsby? dostarcza rzetelnej wiedzy językowej wzbogaconej kontekstem kulturowym, podanej w formie ułatwiającej zapamiętywanie słownictwa i struktur gramatycznych.
Podręcznik, przygotowany przez doświadczonych metodyków, przeznaczony jest dla uczniów i studentów języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (FCA, CAE, CPE, TOEFL).
Rozwijając konkretne sprawności językowe, wymagane podczas egzaminów, książka stanowi świetną podstawę do nauki, jak również cenną lekturę dodatkową.
Podstawowe zalety ?Wielkiego Gatsby?ego… z angielskim!? to:
? połączenie pożytecznego z przyjemnym, czyli nauka przy okazji czytania znakomitej powieści,
? przedstawienie zagadnień gramatycznych, które sprawiają uczącym się najwięcej problemów (pułapki językowe, niuanse gramatyczne, różnice znaczeniowe itp.),
? ćwiczenia utrwalające słownictwo i struktury gramatyczne występujące w powieści oraz zadania rozwijające umiejętność rozumienia tekstu (osobny zestaw ćwiczeń po każdym rozdziale),
? klucze do zadań umożliwiające samodzielną naukę,
? minisłowniczki umieszczone bezpośrednio przy tekście oryginału, pozwalające na płynne czytanie i przyswajanie na bieżąco nowych wyrazów.

ucz_sie_angielskiego_wielki_gatsby

Ucz się przez skojarzenia

Czy zdarzało Ci się uczyć tych samych słówek kilka razy? A po kilku dniach i tak zapomniałeś, czego się nauczyłeś? ?Wkuwanie? na pamięć jest czasochłonne, męczące i nieskuteczne. Najlepszym sposobem na naukę są skojarzenia. Dzięki nim możesz przenieść nowe informacje do pamięci długotrwałej i już na zawsze je zapamiętać.
“Angielski przez skojarzenia” pozwoli Ci skutecznie przyswoić angielskie słówka poprzez zabawne i absurdalne skojarzenia. Odpowiednio dobrane zdania efektywnie łączą znaczenie z wymową fonetyczną. Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

ucz_sie_angielskiego_angielski_skojarzenia

Jeśli sam nie masz problemów z angielskim to może podarujesz którąś z tych pozycji swojemu młodszemu bratu albo mamie, która nie zna języka? W ten sposób łatwo go przyswoją i będą mogli podróżować bez obaw!

 

źródło empik.com

Artykuły podobne

10 najlepszych prezentów do nauki angielskiego dla dziecka

Chciałbyś, aby Twoje dziecko było małym poliglotą? W dobie komputera i Internetu to nic prostszego. Naukę języka najlepiej rozpocząć w jak najmłodszym wieku. Dzisiaj już 6-cio miesięczne dziecko swobodnie może…
Zobacz więcej ...