Nie tylko dla Japończyka

Co w męskim ciele kręci kobiety? Oczy, uśmiech, ładna twarz – te odpowiedzi padają najczęściej. Wiele jednak szczerze wyznaje, że jest to ładna pupa i „sześciopaczek” (nie ten w lodówce, lecz na brzuchu). No i jeszcze równe, białe zęby. Ile kobiet tyle odpowiedzi. Dla każdej liczy się coś innego, każdą pociąga inny typ: informatyk, żeglarz, brzydal, paker, biznesmen… Każdy znajdzie amatorkę swojej urody pod warunkiem, że będzie względnie zadbany, wychowany i inteligentny.

Moje prywatne kryterium decydujące o obdarzeniu faceta uwagą, czy może nawet uczuciem, to zadbane dłonie i stopy. Dłonie widać zawsze na pierwszy rzut oka. Stopy możemy podziwiać latem, gdy radośnie biegają po plaży czy spacerują obute w wygodne sandały. Posiadacze ładnych, foremnych i zadbanych stóp powinni pomyśleć o takim obuwiu, które podkreśli ich zalety a jednocześnie będzie wygodne, zwłaszcza gdy z nieba leje się żar. Wybór jest prosty: japonki.

Asortyment tego rodzaju butów jest ogromny: skórzane, materiałowe, gumowe – każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Na poszukiwania idealnej pary warto wybrać się do sklepu eobuwie.com.pl

Japonki męskie firmy Tommy Hilfiger, cena: 139 zł

Japonki męskie firmy Tommy Hilfiger, cena: 119 zł

Japonki męskie firmy Chaco, cena: 159 zł

Japonki męskie Calvin Klein, cena: 229 zł

Co najbardziej kręci kobiety w męskich japonkach? To, że trudno do nich założyć skarpetki 🙂

                  

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)