Mama mówiła “Uważaj” – sportowe ściągacze i stabilizatory

Total
0
Shares

Zawsze mówię, że sport to zdrowie. Bez względu, co byście robili. Narty, bieganie, koszykówka, pływanie. Najważniejsze jest ruszać się. Nie pozwolić naszemu zasiedziałemu w robocie ciałku zalać się tłuszczem. Najlepiej systematycznie, z pomysłem na realizację, cel. Z drugiej jednak strony nieważne, co byśmy sobie zaplanowali, zawsze może coś nie pójść z planem. Zdarzają się błędy, coś nie idzie po naszej myśli. Tu się omskniemy, tam coś zaboli i czasem może się napatoczyć jakaś kontuzja. Najprościej o nią, gdy ćwiczymy z  tak zwanego doskoku. Wraz z noworocznym porywem, od soboty do soboty. Co można zrobić, żeby temu zapobiec? Z głową pracować. Jak sobie poradzić po takim małym pobolewaniu? Rehab i odpowiednie ściągacze/stabilizatory.

Ściągacz uda od Spokey zbudowany jest w 70% z neoprenu, w 15% z poliestru, w 15% z nylonu. Dzięki temu skóra nie poci się jakoś obficie, oddycha. Ściągacz poprawia ukrwienie kontuzjowanego miejsca. Docelowo i kosmetycznie zmniejsza także ból i poprzez ucisk zmniejsza opuchliznę.

Ile: 10,59

Gdzie: disport.pl

Stabilizator stawu kolanowego MUELLER Pro Style Hinged Deluxe pasuje do uda o obwodzie do 71 cm. Utrzymuje kolano w naturalnej pozycji i jednocześnie umożliwia jego pełen ruch. Trójosiowe zawiasy, środkowe poprzeczne oparcie, opcja zamknięcia i całkowitego unieruchomienia, regulowane przedłużenia skracające drogę nogi. To ostatnie przydatne zwłaszcza w rehabilitacji. Zakładany za pomocą pasków i klamer. Pod kolanem otwarty. Opcjonalne wspomaganie rzepki kolanowej.

Ile: 298zł

Gdzie: basketo.pl

Stabilizator nadgarstka Wrist Wrap PRO chroni naszą rękę przy pomocy utwardzanego materiału Lycra. Podwójne zapięcie Velcro. Hamuje nadgarstek, ale i umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie. Można dopasować przy pomocy dwóch wymiennych wkładek usztywniających. Rozmiar uniwersalny, pasujący na prawą i lewą rękę.

Ile: 99zł

Gdzie: ambilion.pl

Artykuły podobne

Gratyzchaty.pl

    Gratyzchaty to z pewnością nietypowy, ale przydatny dla wytrwałych serwis. Znajdziemy w nim tysiące rzeczy, których właściciele niekoniecznie potrzebują, a jednocześnie nie zależy im na uzyskaniu za nie dochodów.…
Zobacz więcej ...