PoGo – kieszonkowa drukarka do zdjęć

Dawno, dawno temu, w fotograficznej epoce przedcyfrowej życie było ciężkie. Przede wszystkim narzucało na nas wiele ograniczeń. Jednym z najważniejszych była niewielka pojemność klisz. Przypomnijmy sobie: wyjazd na wakacje. Dwa tygodnie zabawy, odpoczynku, zwiedzania np. w Egipcie. Kiedy nadchodzi wyjątkowy dzień, o którym marzyło się przez całe życie, czyli spacer wokół piramid w Gizie i wbicie wzroku w Sfinksa, aparat fotograficzny wynurza się z plecaka i… – Tylko się postaraj, zrób ładne zdjęcie! Nie spiesz się. Klisza się kończy, po co wypstrykałeś aż 20 zdjęć na plaży? – rozbrzmiewa głos towarzyszy podróży.

Dziś problem zniknął na zawsze. Dysponujemy kartami pamięci na setki, a nawet tysiące fotografii. Pstrykamy bez opamiętania, nie martwiąc się o nic. Tylko, że… co się potem dzieje z pamiątkami zdjęciowymi? Lądują w komputerze, leżą w aparatach, telefonach, z rzadka oglądane… Zginęła magia zanoszenia kliszy do wywołania, pytań kłębiących się w głowie (ciekawe, jak wyszedłem na fotkach?) i – co najważniejsze – rytuału przeglądania albumów. Ciągle obiecujemy sobie, że kiedyś wreszcie wywołamy trochę zdjęć, ale potem o tym zapominamy i dalej przebywają w elektronicznym więzieniu. Czas je uwolnić i dotknąć fotograficznych wspomnień.

Oto rozwiązanie problemu na miarę XXI wieku – kieszonkowa drukarka PoGo! Za pomocą bluetootha lub USB można skopiować zdjęcia z aparatu lub telefonu na ten produkt Polaroida i w zaledwie minutę drukować pojedyncze egzemplarze. Żeby było ciekawiej, takie wydruki cechujące się bardzo dobrą jakością są jednocześnie naklejkami. Uff, to nie koniec rewelacji. Do tej drukarki nie potrzeba tuszu. Drukuje na papierze termicznym w technologii Zink.

Cena: 399 zł

Kupisz w: Big Boys Toys

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Prezenter

Prezenter

Piotr – pasjonuje się prezentami. Pisze przepiękne (ach, ta wrodzona skromność...), przyzwoite (nieprzyzwoite też) posty. Pała sympatią do przeróżnych gadżetów. Posiada w domu sporą kolekcję przedmiotów, o których tworzy teksty. Piekielnie pragnie zarazić całą Polskę swoim zamiłowaniem do pomysłowych, niebanalnych podarunków. Potem, kiedy już rozpęta się epidemia prezentomanii, z poczuciem wypełnionej misji poświęci swe życie na spełnianie marzeń o drewnianym domku w Tatrach i na Malediwach...