Think – Private Universe (2011) – vinyl

Total
0
Shares

    Pierwsze wydawnictwo debiutującego labelu New Moon Records, planującego wydawać, uwaga, na płytach winylowych. Muzyka leżąca w ich obszarze zainteresowań to importowane z powodzeniem na nasz grunt z Wysp Brytyjskich elektroniczne brzmienia dubstepu, IDM czy stary poczciwy Drum’n’Bass.

    Po niektórych kawałkach dostępnych TUTAJ EPka zapowiada się naprawdę przyjemnie – nie jest to intensywny, drenujący uszy dubstep z mrocznych, undergroundowych klubów, raczej transowa, doskonała technicznie muzyka. Jest bas, syntezatory i organiczne brzmienie instrumentów perkusyjnych, czyli wszystko, czego trzeba mi do szczęścia, jeśli połączone jest iskierką weny, a tej na pewno Think’owi nie brakuje.

    Nie zapominajmy też o czarze winylu, który z pewnością doda brzmieniu EPki ciepła i klimatu. Cena? 33 zł, co na rynku płyt winylowych robi wrażenie. Cóż pozostaje zrobić? Wejść na mash-up.pl by kupić winyl, lub na skylark by kupić mp3.

Artykuły podobne

Logitech HD Pro Webcam C910 loguj się twarzą

Podaruj ukochanemu mężczyźnie urządzenie, dzięki któremu będziecie w kontakcie mimo dzielącej was odległości. Kamera oferuje połączenia w jakości HD i współpracuje z popularnymi komunikatorami, takimi jak Logitech Vid? HD, Skype?…
Zobacz więcej ...

A może by tak SQUASH..?

Mało kto wie, że historia tego sportu rozpoczęła się w Anglii więziennej celi w okolicach XIX wieku. Tamtejsi więźniowie chcąc aktywnie spędzić czas zaczęli odbijać piłką kauczukową o ścianę, wymyślając…
Zobacz więcej ...