Wina, wina, wina greckiego dajcie!

Ach, któż z nas nie marzy o odpoczynku w Grecji…? Leżysz nad morzem, zajadasz się winogronami, rozkoszujesz ciepłem i popijasz najsłynniejszy tamtejszy trunek – pięciogwiazdkowe wino Metaxa. No dobrze, czas obudzić się z tego pięknego snu. Jesteśmy w Polsce. Można jednak dać komuś choć namiastkę śródziemnomorskiej radości życia,  wspaniałą nutę greckiego klimatu zakorkowanego w butelce.

Aż 3-litrowa butelka (ciekawostka – z kranikiem!) Metaxy zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy win. Najwyższy luksus, jeśli chodzi o tego typu napoje alkoholowe. Receptura oszałamia swoim wyrafinowaniem. Kryje w sobie trzy gatunki czerwonych winogron, a poza tym… płatki róż, anyżek i inne zioła. Poezja smaku.

Kupisz w: Smacza Jama

Cena: 449 zł

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Prezenter

Prezenter

Piotr – pasjonuje się prezentami. Pisze przepiękne (ach, ta wrodzona skromność...), przyzwoite (nieprzyzwoite też) posty. Pała sympatią do przeróżnych gadżetów. Posiada w domu sporą kolekcję przedmiotów, o których tworzy teksty. Piekielnie pragnie zarazić całą Polskę swoim zamiłowaniem do pomysłowych, niebanalnych podarunków. Potem, kiedy już rozpęta się epidemia prezentomanii, z poczuciem wypełnionej misji poświęci swe życie na spełnianie marzeń o drewnianym domku w Tatrach i na Malediwach...